מחפשים חיפויים לקיר בסלון? הכירו את חיפוי הקיר מאלומיניום

עוברים לדירה חדשה או שהחלטתם לשפץ את הבית, וכעת אתם מעוניינים לבחון את הטרנדים החדשים בתחום עיצוב הפנים ולסקור את אופציות החיפויים לקיר בסלון?

אם בעבר נהוג היה לצבוע את הקיר בגוון אחר או לחפות אותו בטפט פשוט, שהרי בשנים האחרונות מסתמנת מגמה ברורה להעדפת חיפויי קיר דקורטיביים, לשדרוג המראה של החלל בהתאמה לקו העיצובי הכללי, כשבמקרים רבים נעשה בהם שימוש גם כסוג של אמירה אישית.

המומחים מקבוצת טרלידור מציינים שניתן למצוא כיום אינספור חיפויי קיר מסוגים וחומרים שונים, החל מטפטים, בריקים, בטון אדריכלי, אבן ועץ, וכלה בחיפויים פולימריים תלת ממדיים העשויים מ- PVC וחיפויי קיר מאלומיניום הנחשבים לדבר הבא בעולם החיפויים.

 

חיפוי קיר מאלומיניום

שילוב מושלם עם כל סוג של קונסטרוקציה וסגנון עיצובי

מבית קבוצת טרלידור מסבירים שחיפויים לקיר בסלון העשויים מאלומיניום מגיעים בספקטרום רחב מאוד של אפשרויות שונות ובאינספור צבעים, טקסטורות וסגמנטים. בעזרת חיפויי האלומיניום ניתן להקנות לחלל מראה כפרי, מודרני או נקי וחדשני, והם משתלבים באופן מושלם עם כל סוג של קונסטרוקציה וסגנון עיצובי.

מעבר לחזות הייחודית והמרשימה שחיפויי האלומיניום מעניקים לחלל, ניתן לעשות בהם שימוש להסתרת ליקויים ויזואליים בקיר הסלון והסוואת סטיות הנובעות מתהליך הבנייה.

התקנת חיפויי קיר מאלומיניום קלה מאוד, נקייה ומהירה, מהסיבה שהיא איננה דורשת הכנות מוקדמות מיוחדות ומורכבות יתר על המידה, מה שמוזיל את העלויות הכרוכות בעבודת התקנה, זאת מעבר לעובדה שחיפויי האלומיניום מייתרים לחלוטין את עלויות האחזקה.

חומר הגלם המועדף על רבים מהאדריכלים ומעצבי הפנים

בתוך כך, חיפויי קיר מאלומיניום ניחנים בעמידות גבוהה לאורך זמן, חסינים בפני שיתוך (קורוזיה) ומשפרים את הבידוד התרמי והאקוסטי של החלל, תכונות המסייעות משמעותית לחיסכון בעלויות החשמל לחימום וקירור פנים הבית ואיכות החיים.

יש בכול אלו כדי לספק את ההסבר כיצד הפך האלומיניום לחומר הגלם המועדף על רבים מהאדריכלים ומעצבי הפנים ומדוע נעשה בו שימוש הולך ומתרחב. במהלך החיפושים אחר חיפויים לקיר בסלון, כדאי להיצמד לכמה כללי מפתח על מנת להבטיח בחירה נכונה המאפשרת לשדרג את לב לבו של הבית בדרך המחמיאה ביותר.

ככלל, מומלץ לחפות קיר אחד מרכזי בלבד, כדי למנוע גודש עיצובי והכבדה על החלל. יש להקפיד על התאמה והרמוניה בין חיפוי הקיר לסגנון העיצובי הקיים, ומומלץ אף ליצור קונטרסט בין גוון החיפוי לגוון הריצוף והרהיטים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך