מחפשים פתרון עיצובי דקורטיבי לחלוקת חללים? הכול על משרביות

מעוניינים בפתרון עיצובי לחלוקה של חללים? לחיפוי קירות מעטפת בצורה מעניינת להתקנת מעקה בטיחות למרפסת? לאיטום פתחים או להסתרת אלמנטים בדרך אלגנטית ומתוחכמת? בנסיבות הללו, יתכן ומשרביות למכירה הן בדיוק הפתרון אותו אתם מחפשים!

אנשי הצוות המקצועי מבית טרלידור מציינים שהמשרביה מהווה כמעין שבכה דקורטיבית חיננית שיש בה חריצים בסגנונות עיצובים שונים, והיא משמשת כאלמנט אדריכלי עם מאפיינים אוריינטליים מתרבות המזרח.

אם בעבר עיטרו המשרביות בעיקר את קירותיהם של מוסדות ציבוריים, מוזיאונים, בתי כנסת, גלריות ובתי מלון, שהרי בשנים האחרונות הן הולכות והופכות לפופולריות גם במגזר העסקי והפרטי, שכן טמונה בהן עוצמה עיצובית דומיננטית עם אמירה נוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה.

השימוש במשרביות עבור מכלול רחב של יישומים

בימים עברו, נהגו לייצר את המשרביות מלבנים או מעץ ונעשה בהן שימוש כאלמנט אדריכלי פסיבי ליצירת הצללה וויסות כמות האור והטמפרטורה בחללי הפנים. עם השנים חל פיתוח בתחום וכיום מייצרים משרביות למכירה ממגוון רחב של חומרים שונים (דוגמת בטון, עץ, אלומיניום, טרקוטה וכן הלאה), ובטכניקות ייצור מתקדמות (לייזר או CNC).

בעידן המודרני מרבים אדריכלים ומעצבי פנים להסתייע במשרביות כפתרון עיצובי פונקציונלי ומודולרי עבור מכלול לא מבוטל של יישומים. למשל, לתיחום שטחים וחללי חוץ ופנים (כגון גדרות ומעקות, מחיצות בין חללי עבודה במשרדים, הפרדה בין חדרים שונים בדירות לופט ועוד), לכיסוי פתחים והסתרת אלמנטים (מסתורי כביסה, הסתרת מזגנים, דלתות, ארונות וכדומה), לחיפוי קירות חוץ, כמו גם לעיטור קירות פנים, הקניית בידוד אקוסטי וכיו”ב.

משרבייה חיתוך לייזר

פרמטרים שמהם נגזר המחיר

עלותן של משרביות למכירה מושפע ממכלול גורמים שונים, בהם סוג החומר המשמש לייצורן, אופי הפרויקט, גודל המוצר, מורכבותה של הדוגמה המבוקשת ומספר החריצים. בהקשר זה, חשוב לדעת שנהוג בדרך כלל לכלול במחיר את עלות המסגרת ועבודת ההתקנה. עם זאת, כדאי תמיד לברר מול החברה שמספקת את המשרביות את רכיבי התמחור בטרם ביצוע ההזמנה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון שקיימים פרמטרים נוספים שהנם בתוספת תשלום כגון שיטת הצביעה (הטכניקה משתנה בהתאם לסוג חומר הגלם), עלות ההובלה, עלות הרגליות (בפרויקטים שבהם משמשות המשרביות כמחיצות פנים), מיקום ההתקנה ומורכבותה, ובמידה וישנה בעיה של נגישות למקום ההתקנה (כמו למשל בפרויקטים המסווגים כעבודות גובה), שאז הדבר עשוי לבוא לביטוי במחיר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך