מעקות ברזל בתוך הבית ומחוצה לו

מעקות ברזל חיוניים כדי ליצור את האפקט הבטיחותי, וכאשר יש יותר ממפלס אחד בבית, אין מנוס מלהתקינם. כמובן שגם במרפסות, חדרי מדרגות, חצרות וכו’ נעשה שימוש נרחב במעקות ברזל, ואם הם כבר פה – מדוע שלא נמנף את השימוש בהם לכדי אמירה עיצובית ותוספת של יופי וסגנון? מומחי המעקות של חברת טרלידור ישראל, המתמחה במעקות, סורגים, שערים ופרגולות, מסבירים כיצד להשתמש במעקות כיותר ממעקה בטיחות סתמי.

מעקה צוק למדרגות

איכות

כאשר אתם רוכשים מעקות ברזל, או כל פריט אחר שיש לו ייעוד בטיחותי, אתם נדרשים להקפדה גדולה על איכות המעקה ואיכות עבודת ההתקנה. ישנם תחומים בהם לא כדאי לחסוך, ובטיחות הוא הראשון שבהם. אל תסתכנו ברכישת מעקה ברזל מאיכות ירודה והתקנה לא מספיק טובה בכדי לחסוף כסף, אלא השקיעו ברכישת מעקות מחברה אמינה ומוכרת בתחום והקפידו על ביצוע ההתקנה על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. החיסכון בכסף בטווח הקצר עלול לעלות לכם בהוצאות תיקונים גדולות בעתיד וכן בפציעות או חיי אדם.

קודם כל – בטיחות

השימוש הראשון במעקות חייב להיות בטיחותי, והתקנת מעקות ברזל, כאמור, היא הכרחית, חיונית ונדרשת בכל מקום בו יש סכנת נפילה מגובה. מעקות הברזל הם המעקות הבטיחותיים והחזקים ביותר, וגם כאשר משתמשים במעקות עץ, לדוגמא, העץ “עוטף” שלד ברזל חזק ויציב.

ועכשיו – העיצוב

העובדה כי אנו חייבים להתקין בבית או מחוצה לו מעקות אינה אומרת שאנו חייבים להתפשר על הנראות שלהם ולכער את ביתנו עם מוטות ברזל שחורים וסתמיים. כמובן שכדאי להתייעץ עם מעצב פנים, אדריכל וכו’, אך כדאי לדעת שהטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו לעצב צורות בברזל, וממש לפסל בהם, כך שהמעקה הופך לפריט עיצובי לכל דבר ולחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והסביבה. שימוש נכון במעקות ברזל מעוצבים יהפוף את הבית שלכם לייחודי ובלתי נשכח וייתן לבית או למשרד, מראה ייצוגי. כדי להצליח להשתמש נכון במעקות, ללא שימוש מופרז בשום אלמנט, ללא הכבדה מחד ובשילוב מושלם בעיצוב הכללי מאידך, כדאי להיעזר באנשי מקצוע מתחום העיצוב. חברות טובות לייצור מעקות יוכלו לייצר מעקה כמעט בכל צורה שתרצו.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך