מעקות זכוכית: כשבטיחות ויופי נפגשים

מעקה למדרגות הוא כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ולכן, קיימות אפשרויות רבות ומגוונות של עיצובים מעניינים. המעקות האופנתיים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות הם מעקות זכוכית שהפכו לפופולאריים ומבוקשים ביותר. ניתן לשים לב, שכיום מותקן מעקה זה בייחוד במרפסות בתי מגורים חדשים שנבנים, בבריכות ובדופלקסים. המדרגות המקשרות בין הקומות הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מהבית והפכו גם לחלק משמעותי מעיצוב הבית.

טרלידור היא חברה בינלאומית מובילה בתחומה בישראל ובעולם, מייצרת סורגים מתקפלים וקבועים, כמו גם מגוון מוצרי מיגון, שערים, מעקות וגדרות אלומיניום. החברה משווקת ומתקינה את המוצרים בישראל כעשרים שנה ומחזיקה בסניפים הפרוסים ברחבי הארץ.

מעקות זכוכית למרפסת

יתרונותיה של הזכוכית

התקנת מעקות זכוכית מעניקים יתרונות רבים על פני מעקות אחרים. ראשית, עיצובם הקלאסי והמראה הנקי והיוקרתי שלהם, הופך את עיצוב הבית למרשים ביותר. כמו כן, מעקות הזכוכית קלים ונוחים לניקוי ודי במעט מים ומטלית כדי לנקותם. יש לציין שעיצובם של המעקות מגוונים וישנן אפשרויות בחירה נרחבות באשר לטקסטורות על הזכוכית. מעקות זכוכית הם בטיחותיים, הזכוכית עבה ואיכותית ומשולבים עם אלומיניום, לכן לא נשקפת סכנה כל שהיא בעת השימוש במעקה.

התקנה עושים אצל חברה מומחית

התקנה נכונה של מעקות זכוכית חיונית ביותר לבטיחותם של המשתמשים בהם. לכן, רצוי לפנות לחברה איכותית ומוכרת בתחום, שיש לה מוניטין וותק. חברה מומחית בתחום פועלת על פי תקנים מחמירים, בייחוד כשמדובר בזכוכית. אין טעם לנסות ולחסוך בעלויות ההתקנה, כיוון שזה יבוא על חשבון השקט הנפשי שלכם. גם עובי הזכוכית ואיכותה נבחרים בקפידה רבה, על מנת למנוע תאונות. חברה איכותית לא תתפשר על איכות החומר ותקפיד על סטנדרטים גבוהים במיוחד, גם אם הדבר יהיה כרוך בעלות גבוהה יותר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך