מעקות זכוכית – שקוף כמה זה יפה

מעקות זכוכית מייפים ומהדרים כל בית. חברת טרלידור מייצרת ומשווקת מעקות דקורטיביים, אשר המעקות המשולבים אלומיניום וזכוכית הם מהיפים שבהם.
מעקות מוסיפים יוקרה והידור למתחם הבית. אבל ייחודם של מעקות הזכוכית אינו מתמצה רק ביופיים אלא בבטיחותם. שקיפותם מאפשרת להורים לראות את הילדים העולים ויורדים בהם, מי בהליכה ומי בזחילה.

כאשר רוצים להעצים את יפי המדרגות מתקינים פרופיל אלומיניום ובין הסורגים לוחות זכוכית. השילוב של מדרגות אבן עם מעקות משלובי אלומיניום וזכוכית מאפשר ליצור מרקם דקורטיבי עשיר, כאשר כל חומר תורם את ייחודו.

מעקות זכוכית הם רק חלק ממגוון מוצריה של החברה, אשר עשוי לספק לכם פתרונות מגוונים בתחום גדרות, שערים, פרגולות ועוד. נציגי השירות של החברה יסייעו לכם באפיון צרכיכם וייעצו לכם לבחור בסוג המעקה המתאים לכם ביותר.

מעקות זכוכית למיגון הבית

הסירו מועקה עם מעקות בטיחותיים
מעקות יוצרים משטח אטום, אחיד, המעניק לכם, המבוגרים, שקט וביטחון, שכאשר ילדים קטנים נמצאים על המדרגות – המעקה מגן עליהם. אין כל חשש שאצבעותיהם יילכדו בין הסורגים. משטח הזכוכית חלק, ללא בליטות וזיזים. הגימור שלו מלוטש.

מעקות זכוכית הם מהיפים שבמעקות. כאשר אתם מתלבטים בין חלופות שונות, מעקות הזכוכית הם אופציה מצוינת מכל בחינה. מעקות הזכוכית עשויים להתאים גם למרפסות אבל השימוש הרווח בהם הוא בעיקר במתחמי בתים דו או תלת מפלסיים, שיש בהם חללים גבוהים.

הזכוכית היא ניאטרלית. בהיותה שקופה היא משתלבת עם ריהוט בכל צבע. הנוכחות שלה שקטה ומינורית. היא אינה מחייבת תחזוקה ושימור. קל לנקותה ולהבריקה. עם זאת –  ברור שנדרשת זהירות מרבית כדי לשמור על שלמותה.

לשירותכם נציגי שירות של החברה, אשר יסייעו לכם לבחור את מעקות הזכוכית הדקורטיביים להגנה מרבית על המדרגות תוך העצמת האפקט הדקורטיבי בבית כולו. אם אתם רוצים את הטוב ואת היפה ביותר – אין כל סיבה לוותר.

מעקות זכוכית עמידים במשך שנים רבות. מדובר בהשקעה חד פעמית. ניתן לשלבם לא רק בבתים פרטיים אלא גם במשרדים ובמבני ציבור שונים. עצם קיומו של מעקה עשוי זכוכית נוסך יוקרה ומשרה אווירה מיוחדת במתחם שבו הוא מצוי.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך