מעקות מאלומיניום לכל הצרכים

עוברים לבית חדש ומעוניינים להתקין מעקה דקורטיבי במרפסת? בגרם המדרגות או בגג המבנה? תקנות התכנון והבניה מחייבות התקנת מעקה בכל מקום במבנה ומחוצה לו שקיימים בו שני מפלסים סמוכים שהפרשי הגובה ביניהם 60 ס”מ או יותר, וכן בכל מרפסת ואו פתח בקיר שטמונה בו סכנת נפילה. התקנות מחייבות גם התקנת מעקה בגגות של מבנים שהגישה אליהם נעשית באמצעות מדרגות.

מעקות מאלומיניום משמשים לכל מיני צרכים של אנשים. בין אם אתם רוצים מעקה לחצר שלכם, ובין אם לתוך הבית, תוכלו להיות בטוחים ששימוש במעקות שעשויים מאלומיניום עשויים לספק לכם מענה הולם לצרכים שלכם, שכן חומר האלומיניום הינו מספיק חזק מצד אחד, אך מצד שני גם מסוגל להחזיק מעמד לאורך שנים רבות מבלי להיהרס. כך שללא ספק כדאי לכם לשקול שימוש בחומר הזה בכדי שיבנו בעבורכם מעקות.

 

מעקה אלומיניום למדרגות

לא מעט אפשרויות

אין זה משנה אם אתם רוצים לבנות מעקות מאלומיניום, שערים, מדרגות או פרגולות לשיפור הפונקציונאליות של הבית שלכם, אתם יכולים להיות רגועים אם תבחרו לפנות אל החברה הנכונה בכדי שתסייע לכם לבנות אותם. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, בניה של הדברים הללו זו בדרך כלל משימה מורכבת שצריכה להיעשות בדייקנות וקפדנות רבה, וזאת על מנת שהתוצאה הסופית תהיה מספקת כמובן. אם חשוב לכם לוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותר, לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות לחברה שנחשבת למובילה בתחומה ויודעת כיצד לבנות את הדברים הללו באופן שלא ישאיר אצלכם ספקות.

אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי החברה אליה כדאי לכם לפנות, אזי יש לנו תשובה בשבילכם. לתשובה הזו קוראים טרלידור, והנה לכם התשובה מדוע.

טרלידור הינה חברה בינלאומית העוסקת בתחום הבניה של שערים, מעקות, מדרגות, פרגולות ועוד דברים בתחום, החברה נחשבת למובילה בתחומה בשל העובדה שהיא יודעת לעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ולצד זאת לשמור על תמחור הוגן ויחס אדיב ללקוחותיה, כך שאם אתם רוצים ללכת על האופציה הטובה הביותר מבחינתכם, זה רק טרלידור.

 

תקן הישראלי 1142

אלא מה, בין אם מתקינים מעקות מאלומיניום בין אם מתקינים מעקות מחומרים אחרים או שילוב ביניהם, אל לנו לשכוח שהמעקה הנו בראש ובראשונה מוצר בטיחותי שנועד למניעת נפילות. עם זאת, המציאות בשטח מלמדת שרבים מהיזמים וקבלני הבניין מתקשרים עם אנשי מקצוע שאינם בקיאים בחוקי התכנון והבניה, כשהתוצאה היא מעקות מעוצבים בקפידה אך בלתי תקניים, שחלקם כוללים כשלים בטיחותיים חמורים.

מבית קבוצת טרלידור מציינים שבתקן הישראלי 1142 ישנה דרישה שתכנון המעקה ייעשה בידי מהנדס, אדריכל או הנדסאי מוסמכים. התקן הישראלי מתייחס לגובהו המינימלי של המעקה, למבנהו, למרווח בין רכיביו, למרווח שבין המעקה והקירות שאליהם הוא מחובר וכיוצא בזה, זאת למניעת אפשרות טיפוס או מעבר ראש מבעד לרכיבי המעקה.

 

מיתרונותיו של האלומיניום

ניתן, כאמור, לייצר מעקות ממגוון רחב של חומרים שונים, אך המעקות מאלומיניום המומלצים ביותר על ידי מרבית מאנשי המקצוע העוסקים בתחום ויש לכך סיבות רבות: אלומיניום מתאפיין בצפיפות נמוכה ובגמישות רבה, תכונות אשר מקנות לו יכולת ביצועית ברמה גבוהה ומענה גמיש לעיצוב בהתאמה אישית על פי צרכים. כמו כן, האלומיניום ניחן בעמידות גבוהה לאורך זמן בתנאי חוץ, לרבות תנאי אקלים קיצוניים, ואינו מפתח קורוזיה במגע עם אוויר ומים.

בשל עמידותו האיתנה, האלמנטים העשויים מאלומיניום אינם דורשים טיפולי תחזוקה מידי תקופה כמו משיחה בלכה וצביעה. בנוסף לכול אלו, עלותו של האלומיניום נמוכה בהשוואה לחומרים אחרים, ואם נמנה את כלל היתרונות כגון קלות וגמישות, עמידות, חוזק ומחיר זול, נוכל להבין כיצד הפך האלומיניום לחומר המועדף לייצור מעקות, גדרות ושערים.

 

מעקות מאלומיניום – רק אצל טרלידור!

טרלידור מתמחים בהכנה של מעקות מאלומיניום ברמת איכות יוצאת מן הכלל, ואפשר אף לומר שלצד זאת תוכלו אף ליהנות גם מהעובדה שהמחירים בעבור השירותים שלהם נחשבים לנמוכים למדי בהשוואה למתחרים אחרים בשוק. כמובן שלצד המחיר הזול, איכות המוצר נשמרת על טיבה ואף נחשבת לטובה בשוק, כך שאין לכם מה לחשוש שמא תקבלו מוצר שלא יעמוד בסטנדרטים שלכם בסופו של דבר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך