מעקות – תומכים ידידותיים

מעקות מהווים אביזר בטיחותי. המזמינים אותם נדרשים אליהם גם כאל פריט עיצובי, המהווה חלק בלתי נפרד מחזות הבית. כאשר אתם מזמינים מעקה אתם ודאי רוצים להיות בטוחים כי מייצרת ומתקינה אותו חברה

האמונה על ייצור המתקיים על-פי כל תווי התקן והאיכות המחמירים ביותר.

זה המקום להסיר מועקה מהלב.. זה הזמן להיחשף ולהתוודע אל המעקות הטובים והאיכותיים ביותר. חברת טרלידור מציעה לכם מבחר מעקות מחומרים ומסוגים שונים: עץ, אלומיניום, שילובים של אלומיניום וזכוכית, ספירליים ועוד. באפשרותכם לקבוע את סוג החומר שממנו ייוצר עבורכם המעקה, גודל המרווח בין סורגיו, את עיצובו ועוד.

מעקות איכותיים ובטיחותיים הן לגרמי מדרגות בתוך הבית והן מחוצה לו אמורים להעניק ביטחון מרבי למי שעולים ויורדים בהם בכלל ולילדים בפרט. מעקות מהווים חלק בלתי נפרד מהשמירה על ביטחון הדיירים בבית ואורחיהם. בבתים שבהם אנשים עולים ויורדים לעתים תכופות במדרגות הופך הצורך להיותם מתחם מוגן להכרח. בבתים רבים ניתן לראות כיום מעקות מעוצבים היטב, דקורטיביים, עם עבודות נפחות, ריקועים ופרזולים. עם זאת – חשוב שעיצוב המעקה לא יבוא על חשבון בטיחותו: על המעקה להיות בגימור ללא דופי, ללא זוויות חדות, ללא זיזים ובליטות, ללא חספוסים וגבשושיות. מרקמו אמור להיות חלק.

מעקה מדרגות טרלידור

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך