משרביה מתכת: הפתרון האלגנטי לחלוקת חללים

מחפשים פתרון אלגנטי ומתוחכם לחלוקת חללים בדירה, בלופט או במשרד? תרים אחר אלטרנטיבה דקורטיבית לעיטור קירות, כיסוי פתחים או הסתרת אלמנטים דוגמת דלתות, ארונות, מזגנים וכדומה?

בנסיבות אלו, עשויה משרביה מתכת להוות עבורכם הפתרון המושלם!!! אחד המצבים הקלסיים שבהם כדאי לשקול התקנת משרביה ממתכת הוא כשחללי המבנה בנויים באופן שמקשה על מיקום הריהוט וזרימת התנועה במרחב.

במקרים מסוימים, ניתן לעקוף או לפתור את הבעיה הוספת קיר גבס או מחיצה כלשהי מסוג כזה או אחר. אלא שכדאי להיות מודעים לעובדה שהתוספת עלולה לחסום חדירת אור טבעי. יתירה מכך, תוספת של קיר גבס מקטינה את שטח החלל, והדבר יכול להיות קריטי בחללים שהנם מלכתחילה קטנים.

 

אז מהי בעצם המשרביה?

בכול המצבים הללו, עשויה משרביה מתכת להוות פתרון אסתטי ופרקטי גם יחד. אז מהי בעצם המשרביה? מבית קבוצת טרלידור מציינים שמדובר בשבכה דקורטיבית שיש בה חריצים בעיצובים מרהיבים, כלומר מחיצה שאיננה אטומה באופן מלא. המשרביה מוגדרת כאלמנט אדריכלי חינני ואלגנטי לחציצה בין חללים שונים, כמו הפרדה בין חדרים ואזורים שונים בבית או בלופט, יצירת חיץ בין חללי עבודה במשרדים ועוד.

ניתן כיום לראות משרביות במוסדות ציבוריים, מבני מסחר, בתי מלון, מסעדות, בתים פרטיים, וכן לחיפוי מבנים, וכגדרות ומעקות דקורטיביים. מקורה של המשרביה הוא בתרבות האסלאמית, שם שימשה כאלמנט המאפשר כניסת אוויר ואור טבעי אל הבית בדרך המונעת פגיעה בפרטיות.

 

משרביה חיתוך לייזר

 

טכניקות ממוחשבות מתקדמות של חיתוך בלייזר

מאז ועד היום עברה המשרביה שינויים רבים, ואם בעבר נהגו לייצרה מעץ או חמר בשיטות המסורתיות, שהרי בעידן העכשווי ניתן לייצרה ממגוון חומרים שונים, תוך עשיית שימוש בטכניקות מתקדמות, כמו לדוגמה, משרביה מתכת (אלומיניום, פלדה, ברזל, סגסוגות מתכת, קורטן ועוד), משרביה מבטון, עץ, קרמיקה, MDF וכן הלאה.

תהליך ייצור המשרביה מסתייע בטכנולוגיות ממוחשבות של חיתוך בלייזר, המאפשרות לעבד וליצור מספר בלתי מוגבל של צורות, סגנונות עיצובים וחיתוכים מורכבים, במהירות גבוהה במיוחד וברמות דיוק וגימור מושלמות.

ליין העיצובים של המשרביות כמעט אינסופי, החל מעיטורים אוריינטליים מסורתיים, דרך סגנונות קלסיים וכפריים, וכלה בעיצובים מודרניים, אבסטרקטיים, גאומטריים וכיוצא בזה. בנוסף, ניתן ליצור תבניות ייחודיות בעיצוב אישי, בהתאמה לטעמו ודרישותיו של הלקוח.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך