סוככים לשדרוג הגינה והמרפסת

מי שהתמזל מזלו לגור בבית עם מרפסת או חצר, מכיר את ההנאה מהישיבה בהם, אך גם את הזמנים בהם הדבר בלתי אפשרי בגלל שמש או גשם. סוככים מאלומיניום הם הפתרון האידיאלי במקרים אלה, שכן הם הופכים את ההנאה מהמרפסת או הגינה למלאה. מומחי חברת טרלידור, החברה הבינלאומית לסורגים, מעקות, שערים ופרגולות, מסבירים את כל מה שצריך לדעת על הסוככים.

פרגולה למרפסת

צל!

סוככים, כשמם כן הם, מסוככים על פנינו מהגשם ובעיקר מהשמש. הפרגולות המוכרות לכולנו הם סוג של סוכך, כמובן, אך ניתן גם להתקין סוכך פשוט יותר, קטן יותר, במרפסת או בחצר הבית, עם הצללה מלאה או חלקית. התקנת סוכך במרפסת יכולה לשדרג את כל חווית הישיבה במרפסת, ולאפשר לכם ליהנות ממנה גם בשעות בהם השמש מאירה עליה באופן ישיר. התקנת הסוככים במרפסות, או כאשר הם צמודים לפתח היציאה לחצר, מורידה את הטמפרטורה בתוך הבית בימי הקיץ החמים בכמה מעלות משמעותיות, התורמות לחיסכון בחשמל הנדרש לקירור הבית.

 

סוככים או פרגולות

כאשר אנו אומרים “פרגולה” אנו רואים בדמיוננו סככה גדולה ורחבה, אך המשמעות של שתי המילים היא זהה. את הסוככים ניתן להתקין גם בחצרות פרטיות או ציבורית וגם על מרפסות קטנות, ואפילו קטנות מאוד. יש חושבים אף על חלונות גג היוצרים אוורור גג. כדי להתקין את המוצר המדויק עבורכם, הגדירו מראש את צרכיכם – באיזה שעות תרצו להשתמש במקום, מתי מאירה עליו השמש באופן ישיר, האם נדרשת הצללה מלאה המאפשרת גם הגנה מגשם או שתספיק הצללה חלקית, האם אתם מעוניינים בתקרה מעץ או אלומיניום וכו’.

 

איכות ועמידות

אם הגדרתם את כל הצרכים שלכם ובחרתם להתקין סוכך, כדאי לוודא שהוא נבנה ומותקן על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. התקנת סוככים מאלומיניום מומלצת בתנאי שמדובר על חומרי גלם איכותיים ועבודה מקצועית, וכן ביצוע התקנה מקצועית, כך שלא תפגום בסוכך ולא תגרום לשבירה או קריסה בטרם עת. לא מומלץ לנסות ולהתקין את הסוככים באופן עצמאי בשל נזקים שעלולים להיגרם ובשל הסרת האחריות הנלווית לקנית סוכך ולהתקנה מקצועית. מומחי חברת טרלידור ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה, לייעץ לכם באופן מקצועי וללוות אתכם החל משלב התכנון, דרך הבחירה ועד לסיום ההתקנה המוצלחת.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך