סוככים

סוככים- פתרונות הצללה אופטימאליים
סוככים הינם שם כולל לקבוצת מוצרים המשמשים להגנה מפני השמש או פגעי טבע שונים כגון גשם, אבק ורוחות. עולם הסוככים, המרקיזות והפרגולות מאגד בתוכו מגוון רחב של סוגים, מחירים ודגמים שחלקם מתקפלים וחלקם קבועים, והם עשויים מחומרי גלם שונים שהשכיחים בהם הינם בד, עץ או אלומיניום. הסוככים מהווים פתרונות הצללה אופטימאליים במתחמים ציבוריים ופרטיים וכן במסעדות, מרפסות, מתחמי החנייה, מסתורי כביסה וכדומה. את הסוככים ניתן לעצב במבחר מתארים בהתאם לשיקולים האסתטיים, אך חשוב לזכור שהדקורציה הינה אמנם פרמטר משמעותי, אך סוכך אפקטיבי הינו זה המעניק מענה אופטימאלי לצורך אשר לשמו הותקן. על מנת להבטיח תמורה מוחלטת לכספכם, מוטב להיוועץ עם נציגי שירות מטעם חברה מקצועית, בעלת מוניטין וניסיון מוכח בתחום.

פרגולה פרופילים

עצות וטיפים לרכישה נבונה של סוככים
מרבית הסוככים מורכבים מחומרים דוחי מים עד לשלב מסוים בלבד. יחד עם זאת יישנם גם סוככים שהינם העמידים במים באופן מוחלט, ומומלץ להעדיפם במקומות המתאפיינים בגשומים מרובים. חשוב לדעת כי לבחירת הגוונים יישנה אמנם השפעת מה על מידת הטמפרטורה מתחת לסוכך, אך ההשפעה המשמעותית יותר תלויה בסוג הבד שתבחרו, רמת צפיפותו וסוג הסיבים. קיימים הבדלים בולטים בין סוגי הבדים השונים, ועל כן חשוב להסתייע באנשי מקצוע מיומנים, זאת במטרה להתאים את הסוכך באופן פרטני לפונקציונאליות ולצרכים האינדיבידואליים. אחת החברות המובילות בענף היא חברת טרלידור המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סוככים לכל מטרה ולכל מתחם, החל מפרגולות פתוחות בעלות כיסוי מינימאלי וכלה בסוככים מתקפלים בעלי מנגנון פתיחה חשמלי או ידני.

טרלידור- חברה מובילה במתן פתרונות מיגון והצללה
טרלידור הינה חברה בינלאומית המייצרת, משווקת ומתקינה מגוון רחב מוצרים בארץ ובעולם. בין מוצריה ניתן למנות סורגים, שערים, מעקות, סוככים, פרגולות וגדרות. סניפיה של החברה פרוסים בכל רחבי הארץ מעל ל-25 שנים, כשהחברה מתמחה במתן ייעוץ, שירות, הספקה והתקנה, וכן פתרונות מיגון איכותיים לקבלנים ואדריכלים ועוד עשרות אלפי לקוחות שרכשו את מוצריה של החברה. לחברה נציגויות ברוסיה, יוון, מצרים, קפריסין, ניגריה ומדינות נוספות, ומועסקים בה מעל ל-400 עובדים. טרלידור ישראל משקיעה משאבים רבים בפיתוח, כשקיומה של החברה מושתת בעיקר על שירות אישי ומסור לכל לקוח. החברה אחראית על מגוון רחב של פרויקטים הן בארץ והן בעולם, ומסוגלת להגשים כל חלום בתחום האלומיניום והמתכת, בזכות הידע העצום ובסיוע מכונות מהמתקדמות והמשוכללות ביותר בתחום.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך