סורגים – חשיבותם בכל מבנה

מיגון מתחם עסקי ובית מגורים הוא הוא קריטי בתקופה של פשיעה גואה וסכנת פריצות מתמדת. כיום ישנם מערכות אבטחה ביתיות ועסקיות הכוללות אזעקות מתקדמות ופיקוח היקפי של חברות אבטחה ומצלמות במעגל סגור. למרות מערכות האבטחה המתוחכמות (והיקרות), דווקא אותם סורגים המוכרים הם עדיין המחסום הפיזי היחידי שקיים, אשר מונע מפורצים וגנבים לחדור לתוך המבנה מתוך החלונות והפתחים האחרים במבנה.

שילוב של סורג באיכות גבוהה ואשר מותקנים כראוי בתוך מערך האבטחה הביתי, מקשים באופן משמעותי מאוד על פורצים וגנבים לחדור אל המתחם. אחד היתרונות של סורגים גלויים הוא ההרתעה שהם מייצרים נגד הפורצים המזדמנים ומקצועיים כאחד. על מנת להתגבר על סורגים יש להשתמש בכלים ולגרום לרעש רב יחסית, דבר שהופך את הסיכון שבביצוע הפריצה לגדול יותר.

סורג קבוע

אחד השיקולים שמרתיעות אנשים מלהתקין סורגים על חלונות בית המגורים הפרטי, הוא המראה הויזואלי שעשוי להיווצר. אנשים רבים רואים מדמיינים סורגים לא אסטתיים שייגרמו לתחושת כליאה ויפגעו במראהו החיצוני של בית המגורים. אולם בפועל המצב הפוך לגמרי, סורגים לחלונות מגיעים בסגנונות עיצוב חדשים ובמגוון צבעים וצורות, ומאפשרים לדיירי הבית להשתמש באותם סורגים כאמצעי לשיפור העיצוב החיצוני של בית המגורים.

על מנת שאותם סורגים שאנו מתקינים יהוו אמצעי אבטחה מוצלח ועל מנת שיחזיקו לאורך זמן ולא יחלידו או יאבדו צבע וצורה, עלינו לבחור בסורגים באיכות הגבוהה ביותר. בנוסף, חשוב לוודא  שההתקנה מתבצעת באופן מקצועי ונכון. בעלי מקצוע נבחרים בישראל אשר עובדים לפי דרישות תקני האיכות יעשו את העבודה בצורה המקצועית ביותר .

 

חשיבות האיכות

סורגים מאיכות נמוכה, או כאלה שאינם מותקנים כהלכה, עשויים לפגוע במראה הבית ולא לבצע את תפקידם בעצירת הפורצים.

בטרילדור מציעים מגוון רחב של סורגים איכותיים המתאימים למגוון רחב של מרחבים ומשימות. החברה מציעה סורגים מאלומיניום ומפלדה, סורגים מתקפלים וסורגים קבועים וסורגים ניידים מיוחדים המאפשרים גידור והגנה של מרחב מסויים. ניתן להזמין סורגים מעוצבים במגוון צורות, המתאימות לעיצוב הבית הפרטי.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך