סורגים – מידע כללי

סורגים – מה חשיבותם?

סורגים לחלונות הינם אחד מאמצעי המיגון המקובלים כיום, כדי למגן מבנים או אנשים. אמצעי המיגון המקובל ביותר כנגד פורצים הוא סורג המגן על פתחי הנכס.
קיימים כיום סוגים רבים של סורגים שמטרתם לאבטח את הנכס ולעשות זאת בצורה ויזואלית שלא רק שלא תפריע למתבונן – אלא שתשתלב בסגנון בניית הנכס, כך שתתקיים זרימה טבעית נעימה בין המבנה ובין הצורך להגן עליו מפני פולשים מבחוץ.

חברת טרילידור מציעה ללקוחותיה מגוון סורגים ובהם: סורגים מתקפלים, סורגים קבועים מפלדה, סורגים קבועים מאלומיניום, סורגים מעוצבים, סורגים מיוחדים וטרליטק.

סורגים למיגון הבית

סורג מתקפל: חברת טרלידור מייצרת סורגים מתקפלים וקבועים. סורג מתקפל כולל מערכת נעילה בריחית מיוחדת וצילנדר יחודי. לסורג מסילה עם פתחי ניקוז וניקוי עצמי יחודי.

סורג מתקפל מעניק ללקוח את האפשרות לפתוח את החלון או את הדלת לרווחה בלי שהעין תתקל בסורג במהלך שעות היום. כשהלקוח מבקש למגן מחדש את הנכס, הוא מסיט את הסורג בחזרה למקומו ומבטיח הגנה מושלמת.

סורגים קבועים מפלדה או אלומיניום: כדי להבטיח את שהלקוח לא ישכח להסיט את הסורגים למקומם בתום השימוש ולנעול אותם, חברת טרלידור מייצרת גם סורגים קבועים מפלדה בסגנון ישר או בעלי בטן. סורגים אלו עשויים פלדה מגולוונת ועוברים טיפולי שטח כימיים להגנה מפני חלודה.

סורגים מעוצבים: עד היום התרגלנו לעובדה שסורגים תמיד ייראו כמו סורגים ושבישיבה ארוכה מדי בחדר, תיווצר תחושת כליאה לא נעימה. במטרה להמיר את התחושה הזו ברוגע ובתחושה נעימה וביתית, חברת טרילידור מספקת כיום ללקוחותיה סורגים מעוצבים, המתאימים גם לחדרי ילדים. על הסורג מולבש עיצוב ייחודי ששובר את הזרות אותה יוצר הסורג. העיצובים כוללים צלליות של חיות, פרחים, אנשים, זוגות במגוון דמויות נעימות. הדוגמאות ניתנות לשינוי ולהחלפה בקלות ע”י הלקוח, בכל זמן, עונה וגיל.

סורגים מיוחדים: הסורגים המיוחדים מאופיינים בניידות – הם יושבים על גלגלים קטנים שמאפשרים להניע אותם ממקום למקום ובכך ניתן לעשות בהם שימוש חוזר באתרים שונים. ניתן גם לשנות את מספר הסורגים שמרכיבים את המבנה המסורג ואת מראם. בשונה מסורגים אחרים, תפקידם של סורגים מיוחדים הוא להגן על אזור מסוים בחלל, ולא על פתחי החללים. ניתן לראות זאת בגני הילדים בהם אזורים מסוימים מוקפים סורגים כדי למנוע מהילדים ליפול מהמתקנים החוצה ולהיפגש; בקניונים לעיתים מגדרים אזור מסוים באמצעות סורג כדי למנוע מהקהל גישה אליו וכו’.

טרליטק: טרליטק הנו פרי פיתוח מהפכני וחדשני של חברת טרלידור. הטרליטק הוא מוצר מיגון המשלב בין ההגנה הפיזית שמעניקים הסורגים של טרלידור, להתראה אלקטרונית (מערכת אזעקה), זאת באמצעות מערכת סנסורים המותקנת בסורגי טרלידור ומחוברת למערכת האזעקה הקיימת בבית או בעסק.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך