סורגים מתקפלים למגוון שימושים

כמה נעים לחיות במקום בטוח. התקנת סורגים מקטינה סיכוי לפריצות, אך גם חוסמת לנו את הנוף. סורגים מתקפלים הומצאו כדי לאפשר לנו להנות משני העולמות. את הסורגים המתקפלים ניתן לפתוח כשרוצים ולסגור כשהגיע הזמן למגן מחדש את המקום. הסורג פשוט חוזר למקומו ומעניק את ההגנה הנדרשת. הצתוות המקצועי של חברת טרלידור, מהחברות המובילות בעולם ביצור סורגים מתקפלים וקבועים, פותח בפנינו את עולם הסורגים וכולם מוזמנים להציץ.

העיצוב משנה את הנוף

אנחנו רגילים שסורגים יוצרים תחושה של כליאה וסגירות, אך אולי יש אפשרות אחרת לספק לנו תחושת ביטחון? ברגע שסורגים מגיעים בצורה מעוצבת, עם צורות של פרחים, אנשים, חיות או דוגמאות מקוריות נוספות, הם משתלבים באווירה הכללית של החדר. אם, למשל, מדובר בחדר ילדים, יהיה נעים לראות סורגים מעוטרים עם דמויות של חיות או פרחים. עיצובים מקסימים אלו קיימים גם עבור סורגים מתקפלים. אנחנו יכולים לבחור את הדוגמא שיהיה נעים לעינינו לראות כאשר הסורגים יהיו במצבם הסגור.

סורג מתקפל

מנגנון סורגים מתקפלים

מעניין לגלות מה עומד מאחורי הנעילה של הסורג המתקפל. מסתבר שקיימת מערכת של נעילה בריחית מיוחדת ומתקדמת, שמקשה על פורצים לא קרואים להיכנס. כמו כן, בסורגים אלו מותקן צילינדר יחודי באיכות גבוהה, אשר תפקידו לספק יותר הגנה. חשוב לציין שסורגים רבים ניזוקים בשל מזג האוויר, בשל המים שמצטברים וחומרים נוספים שקיימים באוויר ועל כן חשוב לודא שקיימת מסילה עם פתחי ניקוז למים. כמו כן חשוב לבחור את החומר שיהיה עמיד ביותר להשפעות מזג האוויר ויחזיק שנים רבות.

שימושים

כדי לגדר משטחים גדולים ולשלוט על הפתיחה והסגירה, מתקינים שערים חשמליים. סורגים מתקפלים קיימים בשביל לתחום פתחי חלונות, כניסות לבית, או לעסק במימדים קטנים יותר. יש שיבחרו לגדר את הכניסה מהגינה לסלון ויש שישימו סורג מתקפל בכניסה למרפסת. בעלי חנויות רבות מתקינים סורגים בכניסה לחנות. במהלך היום הסורגים מקופלים ובסיום היום הם נסגרים. קיימים עוד שימושים רבים וניתן להיות יצירתיים בבחירה. כמו כן ניתן להחליט על קיפול סורגים ידני או חשמלי. העיקר שפתח הנכס שלנו יהיה מוגן ונרגיש בטוחים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך