סורג לבטיחות וביטחון

תפקידו של סורג הוא למגן את המבנה ולבטח את דרי הבית. על כן, משפחות רבות בוחרות להתקין אותו על גבי החלונות, בין אם הם מתגוררים בבתים פרטיים ובין אם הם מתגוררים בדירה כחלק מבניין. אם בעבר היו הסורגים גסים ואגרסיביים ומטרתם הייתה למגן את הפתחים בלבד, הרי שכיום מותאמים הסורגים גם מבחינת עיצוב לכל דרישה ולכל פתח. בעידן הנוכחי בו הפשיעה גואה ופורצים מחפשים את “הטרף” הבא, כל בית הופך למטרה ועל כן מיגון בית מגורים ומשרדים הפך לצורך אינטגראלי עבור כל בעל מבנה. פיתוחים טכנולוגים רבים מנסים להתגבר על בעיית הפריצות אך ניתן להבחין כי הסורג המסורתי, הוא זה שמצליח ככלות הכל למגן בצורה האפקטיבית ביותר.

סורג איקס דגם סייפטי

סורג
לסורג יש כושר הרתעה לא רק בשל חוזקו, אלא עצם העובדה כי הוא גלוי לעין וכל פורץ אשר מתבונן במבנה שוקל האם ההתמודדות עם הסורג שווה את מאמץ הפריצה או שמא עליו להמשיך למבנה הבא בתור. חשוב לזכור כי פורץ אשר צריך לעבור את מחסום הסורג עתיד להשתמש “בכלי עבודה” רבים ומגוונים על מנת לחדור אל תוך המבנה, העבודה עצמה עלולה לגרום לרעש ולסכן את ביצוע הפריצה ועל כן פעמים רבות מוותר הפורץ על הפריצה לבתים ממוגנים בסורגים. סורג בטרלידור הינו סורג איכותי הידוע כמחזיק מעמד זמן רב מבלי להחליד או לאבד מצבעו ברבות הזמן, שהרי יש לזכור כי הסורגים חיצוניים וחשופים לנזקי מזג האוויר המשתנה.

ילדים בטוחים
סורג מגן לא רק מפני פורצים אלא גם מפני אסונות לא צפויים או רצויים. תקופת הילדות מלווה בסקרנות אין קץ, פחד מועט וחוסר הבחנה בסכנות ועל כן החלונות עלולים להוות סכנה עבורם. ילד שמגיע אל פתח החלון עלול ליטות קדימה, לאבד את שיווי המשקל ולצנוח אל הקרקע, אך לא כך אם מותקנים סורגים בכל פתחי הבית המונעים ממנו את הנפילה. אם גם לכם יש ילדים קטנים בבית, החלו לשקול את התקנת הסורג לביטחונם ולשקט הנפשי שלכם. הסורגים מעוצבים באופן שמאפשר להם להשתלב בהומוגניות עם הסביבה כך שאין אתם פוגמים בחזות המבנה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך