סורג שקוף: למי שחייבים להיות עם אבל רוצים להרגיש בלי

חייבים להתקין סורגים אבל רוצים להרגיש בלי? בנסיבות הללו כדאי שתשקלו התקנת סורג שקוף! אנשי המקצוע מבית קבוצת טרלידור מציינים שההחלטה להתקין סורגים עשויה לנבוע משני חששות שונים שהם החשש מפני נפילה של ילדים מחלון בבניינים רבי קומות והחשש מפני פריצה, כשכול אחד מהם דורש התאמה של הסורג לייעודו.

הדבר נובע מכך שקיים הבדל מהותי בין סורג שנועד למנוע פריצה לסורג שנועד למנוע נפילה, אם מבחינת סוג ועובי הפרופילים אם מבחינת הסגנון העיצובי. בקטגוריית הסורגים הסטנדרטים נמנים סורגים קבועים ישרים, סורגים קבועים עם בטן וסורגים מתקפלים.

 

סורג שקוף

בטיחות ומוגנות ברמה שאיננה נופלת מהסורגים המסורתיים

מציע השוק חלופה מושלמת: סורג שקוף. מדובר בפיתוח

שנחשב לחדש יחסית ומספק בטיחות ומוגנות ברמה שאיננה נופלת מהסורגים המסורתיים.

מדובר בפולימר סינתטי קל יחסית וחזק במיוחד, הניחן גם בעמידות טובה כנגד נגיפה (אינו שביר, משמש לייצור חלונות חסיני ירי), טמפרטורות גבוהות ושריפות, ומכאן השימוש הנרחב שנעשה בו למגוון יישומים שונים, החל מציוד מגן לכוחות שיטור, דלתות וחלונות בתעשיית הרכב, ועד למארזים לציוד רגיש, טלפונים חכמים ועדשות ראייה.

טרילדור הינה החברה היחידה שמוכרת סורגים שקופים בעובי 10 מ”מ לעומת השאר המוכרות עד 8 מ”מ- אצל טרילדור הסורג השקוף הבטוח ביותר, עם אמינות וותק של שנים רבות בתחום המיגון.

עמידה בתקן הישראלי 1635 של מכון התקנים

הפוליקרבונט שמשמש לייצור סורג שקוף מתאפיין בבידוד אקוסטי מעולה ובשקיפות המאפשרת מעבר של 90% מהאור. רמת השקיפות הגבוהה מעניקה תצפית נקייה ותחושה של “להיות עם אך להרגיש בלי”. הסורג השקוף מתאים להתקנה בכול פתח שאותו מעוניינים למגן כנגד פריצות ואו נפילות מבלי לעורר את אי הנוחות האופיינית לסורגי הברזל.

ישנם כמה פרטים שחובה לבדוק לפני שרוכשים סורג שקוף, שאחד החשובים שבהם הוא עמידה בתקן הישראלי 1635 של מכון התקנים לגבי המרווחים שבין המוטות האנכיים, הנדרשים להיות קטנים מ- 10 ס”מ למניעת מעבר של כדור (או ראש של פעוט) דרכם, ועומס נשיאה מינימלי של 65 ק”ג. יש לבדוק גם שקצוות הפנלים אכן מלוטשים, זאת כדי להבטיח שאינם חדים ולא פוצעים את מי שנדחק אליהם.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך