סורג שקוף – סוגר ופותח גם יחד

כשהבטיחות פוגשת באסתטיקה: כל מה שלא ידעתם על סורג שקוף

במידה והנכם נאלצים להתקין סורג מכורח המציאות, כדאי שתדעו שלצד מגוון הסורגים המסורתיים, קיים גם מוצר חדשני ומהפכני המכונה “סורג שקוף“. מדובר בסורג העשוי מפסי פוליקרבונט חזקים ושקופים בעובי של 10 מ”מ, וניחן במקסימום בטיחות עם מינימום נראות.

המומחים מבית קבוצת טרלידור מציינים שהתקנת הסורגים נובעת על פי רוב משני שיקולים שונים: העלאת רמת המיגון של הבית כנגד נפילה של ילדים מגובה.

עם זאת, מרבית האוכלוסייה אינה מודעת לכך שקיים שוני בין סורג שמטרתו למנוע נפילה לבין סורג שמטרתו למנוע פריצה, כשהשוני בא לביטוי בסוג הפרופילים, עובי הפרופילים והסגנון העיצובי. לדוגמה, עובי סורג סטנדרטי מברזל או אלומיניום נע בטווח שבין 14 – 5 מ”מ.

סורגים שקופים

מהווה פתרון אופטימלי להגנה מפני נפילות

להבדיל מהסורג הסטנדרטי, סורג שקוף מהווה פתרון אופטימלי להגנה מפני נפילות, שכן הסורג עשוי מפוליקרבונט הנחשב לחומר עמיד במיוחד לסדיקה ושבירה.

יתרון משמעותי נוסף שיש לסורג שקוף על פני הסורגים הסטנדרטים מברזל או אלומיניום נוגע להיבט הוויזואלי ולחוסר הנראות שלו. מעבר לעובדה שמעצם היותו שקוף הוא אינו חוסם את הנוף, הוא גם חוסך מאיתנו את התחושות השליליות של מחנק, חוסר נוחות והיעדר חירות, האופייניות לכל חלל הכולל במפתחיו סורגים ממתכת, דקורטיביים ככול שיהיו.

שקיפות גבוהה המאפשרת מעבר כמעט מלא של האור

לסורג שקוף יש מעטפת רחבה של יתרונות שונים. הפוליקרבונט שמשמש לייצורו הנו פולימר סינתטי בעל משקל סגולי נמוך ובו זמנית גם חזק במיוחד. מדובר בחומר המתאפיין בעמידות מעולה כנגד שריפות, טמפרטורות גבוהות ונגיפה (אינו שביר).

תכונות אלו מסבירות את השימוש הנרחב שנעשה בפוליקרבונט עבור מכלול לא מבוטל של יישומים שונים, החל מחלונות ודלתות בתעשיית הרכב, לרבות חלונות חסיני ירי, דרך ציוד מגן לכוחות צבא ושיטור, וכלה בעדשות ראייה, טלפונים חכמים ומארזים לציוד רגיש.

הסורג השקוף מבית קבוצת טרלידור מיוצר בסטנדרטים המחמירים ביותר ועומד בתקן של מכון התקנים. בנוסף, הוא ניחן בבידוד אקוסטי מעולה, עמידות בפני קרינתUV  ושקיפות גבוהה המאפשרת מעבר כמעט מלא של האור (בסביבות ה- 90%).

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך