פרגולה לכל תושב

פרגולה לכל תושב

פרגולה היא השם הלועזי לסככה, אשר אומץ אצלנו בכדי להבדיל בין “סתם” סככה לבין סככה דקורטיבית ומצילה בגינה. הפרגולות נחשבות, בצדק, לפתרון אופטימלי להצללת שטחים פתוחים, בחצרות פרטיות ובשטחים ציבוריים, והתאמתן למדינת ישראל שטופת השמש היא אידיאלית. פרגולות מעץ הן הפרגולות הנפוצות יותר, אך פרגולות אלומיניום נכנסות לשימוש יותר ויותר. הצוות המקצועי של חברת טרלידור, המתמחה בייצור והתקנה של פרגולות, גדרות ועוד, מסבירים על היתרונת של פרגולות בכלל ופרגולות אלומיניום בפרט.
כל יתרונות הפרגולה בפסקה אחת
* הצללה אופטימלית של השטח, עם או בלי צמחים מטפסים.

* אלמנט עיצובי המוסיף יופי ונעימות לגינה.
* פרגולות המותקנות בצמוד ליציאה מהבית עשויות להוריד את הטמפרטורה גם בתוך הבית עצמו בכמה מעלות.
* הפרגולה משמשת מגן מהשמש בקיץ ומהגשם בחורף, כך שניתן להגדיל את מידת השימוש בחצר.

 

פרגולה דגם גלי

 איפה נשים את הפרגולה
מאוד חשוב לבחור את המיקום הנכון לפרגולה. בכדי לעשות זאת יש להחליט תחילה איזה אזור אנו רוצים להצליל ובאיזה שעות השטח יהיה בשימוש הרב ביותר. רצוי להיעזר במתכנן גנים, אדריכל נוף או בעל מקצוע אחר שיוכל לחשב את הזוית המדויקת שבה יש להתקין את הפרגולה מעל השטח המיועד להצללה, כך שתהיה אופטימלית ומתאימה לצרכים, כפי שהוגדרו בתחילת התהליך. ייתכן כי השטח נמצא בשימוש לאורך כל היום ואז יש להתקין פרגולה מעט יותר גדולה בכדי שתצליל את השטח בצורה מיטבית.

למה דווקא אלומיניום?
בשנים האחרונות התפתח השימוש באלימיניום ליצירת פרגולות בשל העלויות הגבוהות הכרוכות בהתקנת פרגולות עץ ובאחזקתן. לפרגולה מאלומיניום יתרונות רבים, הנגזרים מתכונות האלומיניום עצמו: האלומיניום אינו יקר כמו עץ, כך שעלות בניית הפרגולה נמוכה יותר; אלומיניום הוא חומר קל וחזק, שאינו מחליד, אינו דליק, ועמיד ביותר בפני בלאי חיצוני, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש במקום פתוח, שהוא המקום הטבעי להימצאות פרגולות; פרגולות מאלומיניום ניתנות לעיצוב בדרכים שונות ומגוונות ולצביעה בקשת צבעים רחבה, כך שניתן להתאים את עיצוב הפרגולה לחצר בצורה מקסימלית; תחזוקת פרגולה מאלומיניום היא מינימלית ועלות האחזקה היא אפסית, וניתן לגדל על הפרגולה צמחים מטפסים ללא חשש מנזקים כלשהם לחומר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך