פרגולות – יופי עם כיסוי

פרגולות משמשות גם לחיפוי מתחמים פתוחים לנוי ולהידור וגם כמענה אפקטיבי כמחסה– גם אם לא מלא ולא מושלם – מפני שמש מזה וגשם מזה. חברת טרלידור מייצרת ומתקינה מגוון עשיר של פרגולות – סגורות ופתוחות, עם הצללה או בלעדיה. בחצר, בגינה, במרפסת, במבואת הבית, במתחם החנייה, במתחם המתנה להסעות ועוד.

הפרגולות מאלומיניום מוצעות עם תוספת של מעין ‘חצאית מיני’ מסוגננת ודקורטיבית בהיקף העליון התוחם אותה. הן מתאימות במיוחד למשטחים חיצוניים כגון מתחם החנייה או דלת הכניסה לבית.
כאשר מתכננים בית מומלץ לכלול בתכנונו הוספת פרגולה אחת או אחדות. פרגולה משווה מראה כפרי, חמים וביתי, שוברת את “שגרת” האבן ומוסיפה לה נופך מיוחד. באמצעות גלישה באתר תוכלו להתרשם ממגוון הפרגולות המוצעות למכירה.

פרגולות עשויות להיות גם פתרון למסתורי כביסה. מפסי הייצור של מפעל החברה יוצאות, לאחר בקרה מוקפדת של אבטחת איכות, הפרגולות השונות במגוון צורות, עיצובים וצבעים. ניתן להזמין על פי המידות האישיות המבוקשות, קמורות או שטוחות, אטומות או מסורגות. ההבדלים בין הפרגולות השונות נובעים, בין השאר, מהייעוד השונה המיועד להם בבית הפרטי, במשרד, בעסק או במוסד הציבורי.

פרגולה בין קורות ביטון

פרגולות מרחיבות את השטח המנוצל
מראה שכיח הוא מראה הפרגולות הניצבות בכניסה למסעדות ולבתי קפה המאפשרות ישיבה של סועדים נוספים לא רק בתוכם אלא גם מחוץ להם. הוספת מקומות משרתת כמובן את האינטרס המובהק של הבעלים

והיא גם, כמובן, לטובת הציבור ולהנאתו. בימי החורף אפשר לקרות את הפרגולה בכיסוי בד קשיח, שניתן לקפלו בקיץ ובכך לשמור על תקינותו לאורך זמן.

הוספת פרגולה למרפסת כמוה כהוספת חדר לבית בחודשי הקיץ. פרגולות מאפשרות ליהנות מישיבה באור יום מבלי להיפגע ולהינזק מהשמש. היא אוטמת מלמעלה אך פתוחה משלושה צדדים ומאפשרת זרימת אוויר והנאה מהמרחב ומהנוף.

פרגולות ניתנות לעיצוב שמשתלב ו’מתכתב’ עם החזות של המתחם שבו הוא ניצב. החברה מספקת מגוון שירותי כיסוי והצללה במבחר החומרים שמהם מורכבת הפרגולה. יועציה המקצועיים של החברה יספקו לכם את כל המידע המבוקש וייעצו לכם לבחור את הפרגולה המתאימה לכם על פי מכלול השיקולים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך