עמידות, איכות והצללה

פרגולות איכותיות, עם שלדת אלומיניום וחיפויים שונים, מבד או מחומרים אחרים, מהווים מחסה מפני השמש ומשמשים גם כאלמנט דקורטיבי למרפסות ולמתחמים שונים מחוץ לבית. ניתן להצליל באמצעותן מתחם מחוץ לבית, במרפסת או בגן, ובכך ליצור מקום שאפשר לשבת בו גם בימי הקיץ.

בעליהם של בתי קפה ומסעדות גילו זה מכבר את התועלת של הפרגולות, בהרחיבן את השטח שבו ניתן להציע ללקוחות שירות. פרגולות עם מנגנון פתיחה וסגירה ידני או חשמלי, שניתן להתקינן על פי צורך בזמן מבוקש או כאלה שמותקנות באופן קבוע.

 

חברת טרלידור, המתמחה בייצור מעקות, שערים, סורגים ופרגולות מציעה לכם מגוון עשיר של מוצרים. הפרגולות מוצעות בצורות שונות. על מנת להתאים את סוג הפרגולה המבוקש, תוכלו להתייעץ עם אנשי השירות של החברה לפני ההזמנה ולקבל את כל המידע הדרוש.

פרגולה לחצר

הניסיון עושה את שלכם

מבחר עשיר של גגונים ופרגולות עשויים מאלומיניום שניתן להתקינם בחזית הבית מוסיפים לו נופך יפה וייחודי. ניתן, כמובן, להתאים את העיצוב לטקסטורה של הגדר המקיפה את הבית ותוחמת אותו כמו גם למרקם העיצובי של שער הכניסה – ידני או חשמלי. אגב, פרגולות של החברה מאפשרות הוספת מעין ‘חצאית’ בחלק העליון, סוג זה מתאים במיוחד למתחמי חנייה.

ישנן מגוון פרגולות המשמשות רק כדקורציה, המוצעות ללא כיסוי בכלל או בכיסוי חלקי, שלא אמורות לשמש כסוכך וכאמצעי הצללה, אלא אם כן בשלב כל שהוא אתם מחליטים לחפותן, אבל הן מאפשרות אוורור טוב. עם זאת, בחורף, לדוגמה, אפשר למתוח עליה כיסוי ובכך להפוך אותה למעין גגון נגד גשם.

עם זאת חשוב להדגיש: חשובה ומועילה ככל שהיא בקיץ, היא אינה מהווה פתרון מיטבי נגד גשם או רוח
האפשרות להזמין פרגולות בצורות, בגדלים, בצבעים ובמרקמים שונים מאפשרת להתאימן לקו העיצובי של המתחם אשר בפתחו או סביבו הן מותקנות. בימי הקיץ החמים ניתן לראות בעלי מסעדות ובתי קפה פותחים את מניפת הפרגולה מעל ראשיהם של היושבים בשולחנות הניצבים מחוץ לעסק ובכך יכולים ליהנות מהאוויר הפתוח, מהמרחב, וכל זאת כאשר מעל ראשיהם סוככת הפרגולה ומצלה עליהם.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך