פרגולות מאלומיניום – האופציה המודרנית

התרגלנו לחשוב על פרגולות כסככה מעץ, אך זו אינה בהכרח האפשרות הטובה ביותר. פרגולות מאלומיניום הן האופציה המודרנית, הזולה, העמידה, החזקה והרב-גונית, כלומר אחותה הצעירה הומצלחת יותר של פרגולת העץ המסורתית. מומחי הפרגולות של חברת טרלידור, המובילה בייצור, שיווק והתקנה של פרגולות, שערים, סורגים ומעקות, מסבירים על יתרונותיהן של פרגולות האלומיניום.

פרגולות מאלומיניום כחיסכון לטווח ארוך

אור החיים של פרוגלות מאלומיניום הוא כמעט אינסופי, ובעזרת עבודת תחזוקה שנתית קלילה הן אינן מאבדות מיופיין, חוזקן או עמידותן. פרגולה מאלומיניום אינה דורשת תחזוקה שוטפת אלא חידוש צבע פעם בשנה בלבד, ואין סכנה שמזיקים שונים יחדרו לתוך האלומיניום ויפוררו את הפרגולה היפה שלנו. האלומיניום, כאמור, עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ואינו מחליד, כך שמראה הפרגולה לא ייפגע במשך הזמן.

 

פרגולה אלומיניום

למה אלומיניום?

האלומיניום הוא מתכת קלה, חזקה, גמישה, עמידה וזולה, ולכן נמצאים לו יותר ויותר שימושים, בעיקר התחום הבנייה.
• קלות האלומיניום מאפשרת לתלות את הפרגולה, אם רוצים, ישירות מהקיר, ללא צורך בעמודים תומכים, או להעמידה על עמודים דקים, ללא שימוש בקורות מאסיביות.
• חוזקו של האלומיניום מאפשר לפרגולה להיות חזקה ויציבה, ולשאת עליה משקל נוסף אם צריך, של בד או צמח מטפס, ואף דברים כבדים יותר.
• גמישותו של האלומיניום מאפשרת יצירת פרגולות בכל צורה שרק תעלו על דעתכם.
• עמידותו של האלומיניום מאפשרת לו לעמוד ללא נזק בפני כל הנזקים האפשריים כמעט, החל במזג אוויר ושינויי טמפרטורה, וכלה בחיות ואפילו וונדליזם.
• מחירו הנמוך של האלומיניום הופך אותו נגיש ואפשרי לכולם.

הצללה

פרגולות מאלומיניום מורכבות מקורות אלומיניום המקבילות זו לזו, וסרגלי הצללה הקובעים את כמות הצל והאור בשטחה הפנימי. צפיפותם של סרגלי ההצללה וכיוונם הוא זה שקובע את מידת ההצללה. ניתן לעשות הצללה קבועה או להתקין הצללה מתכווננת שניתן לשנות בהתאם לצורך. אם רוצים, ניתן לחפות את הפרגולה בבד רגיל או בבד דוחה מים, שיכול ללהשאיר את פנים הפרגולה יבש גם בחורף, ולאפשר לנו להינות ממנה בכל עונות השנה. גידול צמח מטפס על הפרגולה תורם לקרירות במקום אף הוא, ובסופו של דבר נותן גם הצללה כאשר הצמח מטפס על גג הפרגולה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך