פרגולות מאלומיניום: הבחירה הטובה ביותר לטווח ארוך

פרגולות הן כבר מזמן לא פריט לעשירים, ויותר ויותר אנשים מתקינים פרגולה בגינה, בחצר או במרפסת, כדי למקסם את ההנאה מהם. פרגולות מאלומיניום הן פיתוח חדש יחסית ולכן פחות נפוצות מפרגולות העשויות קורות עץ, אך מרבית אנשים המעוניינים להתקין פרגולה היום, רוכשים פרגולה מאלומיניום, כיוון שהן טובות יותר, בכל פרמטר אפשרי. מומחי האלומיניום של חברת טרלידור, מהחברות המובילות בתעשיית המתכות המתקדמת בישראל, מסבירים על היתרונות של פרגולות האלומיניום.

פרגולה דגם פרופילים

חושבים לטווח רחוק

מרבית המוצרים שאנו רוכשים היום מתוכננים לטווח קצר, מתקלקלים במהירות יחסית ומתבלים במהרה. כאשר אנו מבצעים רכישת מוצרים גדולים בסכום גבוה כדאי לחשוב לטווח ארוך ולהשקיע במוצר איכותי, שיישאר איתנו לשנים ארוכות ככל האפשר. בסופו של דבר עדיף להחליף את המוצר כשנמאס ממנו ולא כשאין ברירה. פרגולות הן רכישה גדולה יחסית, כיוון שמדובר בפריט שהופך לחלק מהבית, בין אם הפרגולה תעמוד במרכז הגינה או תחובר לקיר הבית ותצל על המרפסת, וכדאי להשקיע בפרגולה איכותית וחזקה.

פרגולה איכותית וחזקה

פרגולות מאלומיניום הן הפרגולות החזקות והיציבות ביותר שיש. האלומיניום הוא חומר חזק ויציב מצד אחד אך גמיש וקל משקל מצד שני, מה שהופך אותו למושלם ליצירת פרגולות ומוצרים נוספים. אם השכלתם לרכוש פרגולת אלומיניום מחברה אמינה ובעלת מוניטין בתחום האלומיניום, ווידאתם שהתקנת הפרגולה תעשה על ידי בעל מקצוע מיומן ומנוסה, הרי שהפרגולה שלכם תעמוד יציבה ובטוחה במשך שנים רבות, ותוכלו אף להורישה לילדיכם עם הבית.

בקיץ חם, בחורף קר

כשאנו חושבים על התקנת פרגולה, האסוציאציה המיידית היא להצללה וקירור בימי הקיץ החמים, ואכן, הפרגולה עושה זאת היטב. אם תיטעו ליד הפרגולה שיח מטפס, השהייה בה תהיה נעימה גם בשרב ישראלי מצוי. למעשה, פרגולה מאלומיניום יכולה לשמש במשך כל השנה, וניתן להתקין לה גג המאפשר שהייה נעימה בחסות הפרגולה גם כאשר יורד גשם בחוץ. האלומיניום עמיד בפני כל מזג אוויר וכל טמפרטורה, אינו מחליד, אינו סופג מים ואינו נרקב.

והתחזוקה?

התחזוקה של פרגולות מאלומיניום קלה ופשוטה. ניקיון שוטף נעשה בזערת סמרטוט לח, לפי הצורך. פעם בשנה-שנתיים כדאי לרענן את הצבע, שוב – במידת הצורך. אם הפרגולה הוכנה על ידי מומחי אלומיניום והותקנה בצורה מקצועית, זה כל מה שצריך לעשות.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך