פרגולות – פתרונות הצללה מבית טרלידור

פרגולות מהוות לא רק פתרון הצללה. יש בהן תוספת שטח חיונית, לדוגמה: לבתי קפה ולמסעדות. הפרגולה מאפשרת לנצל שטחים פתוחים,חשופים, ובכך להגביר ולמצות את הפוטנציאל העסקי של העסק. הפרגולות מהוות גם אלמנט קישוטי בקדמת בתים או במרפסתם האחורית. ניתן להצמידה לקיר מזה ולעמודים מזה. ניתן לפתוח ולסגור אותה באמצעות גלגלת ידנית או חשמלית.

חברת טרלידור מציעה מבחר פרגולות איכותיות. פרגולות אלומיניום מועדפות על ידי רבים בשל תכונותיהם המיוחדות ועמידותם. בעוד פרגולה מעץ עתידה להישחק, להתבלות ולאבד את צבעה; בעוד העץ עלול להיסדק ואף להישבר – פרגולת האלומיניום עמידה וחסינה בפני גורמי שחיקה ובליה.

פרגולות מאלומיניום ניתנות להזמנה במתארים שונים, כאשר זווית שלדת האלומיניום וטיבו של חומר החיפוי קובעים את אפקט ההצללה הרצוי. אתם מוזמנים להתחיל באתר החברה את הסיור הווירטואלי שלכם בתצוגת הפרגולות ולהיחשף אל המגוון העשיר שלהן, אשר כל כולו זמין עבורכם.

 

פתרון הצללה

פרגולות אלומיניום
העדפת פרגולות מאלומיניום נובעת מכך שאלומיניום הוא חומר חזק, קל, גמיש, אינו מחליד, חסין מפני אש, מסופק לצרכנים בצבעים שונים ואין כל צורך בפעולות לתחזוקו. אנשי המקצוע והשירות של החברה יסייעו לכם לבחור את הפרגולה המתאימה לכם על-פי מיקומה וייעודה: כגגון למרפסת, כקירוי למתחם החנייה ועוד.

פרגולה עשויה לשמש גם בקיץ וגם בחורף. מי שבבתיהם חצר או מרפסת גדולה יכולים לנצל את השטח הודות לפרגולה גדולה המגנה ומסוככת על היושבים בחוץ.

כאשר אתם ניצבים בפני מגוון הפרגולות חשוב להקפיד על בחירה שתודרך על ידי השיקול הפרקטי: איזו פרגולה תיתן לכם את המענה הטוב ביותר. על מנת לשלב את הפרגולה בקו העיצובי של הבית וסביבתו הקרובה רצוי לתכנן אותה כחלק בלתי נפרד ממנו ,כבר בשלבים הראשוניים של תכנונו.

פרגולות פתוחות או סגורות, עם קישוטים או בלעדיהם, לחניית הרכב, למסתורי כביסה, למרפסת הקטנה או לחצר הגדולה – כאשר אתם מתכננים את מבנה הבית וסביבתו תוכלו לקבל מענה לנושא הפרגולות אצל אנשי מחלקת השירות של החברה , אשר ניסיונם הרב והיכרותם המעמיקה את הנושא יסייעו לכם לבחור את המוצרה הטוב ביותר לשנים רבות של שימוש והנאה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך