צביעה באבקה – איכותית ומבריקה

צביעה באבקה מעניקה למוצריה של חברת טרילידור לא רק יופי של גימור אלא גם מגע של הידור. צביעה זו משפרת את איכות מוצריה- סורגים, שערים,מעקות, פרגולות ועוד, וטובעת אותם בחותם של איכות ושל מצוינות. הצביעה משדרגת ומעצימה את חוסנו של המוצר ואת עמידותו.יש לכך חשיבות מיוחדת כאשר המוצר ניצב בחוץ, חשוף לפגעי מזג האוויר. צביעה באבקה היא גולת הכותרת של מערך הצביעה המתקדם והמשוכלל, המאפשר לחברה להעניק גימור מוקפד למוצריה במתחם הייצור שבמפעל שלה בכרמיאל. בטרם הצביעה וכתנאי הכרחי לאיכותה עוברים כל המוצרים תהליך מסודר של הכנה לצבע כנדרש ממתכות שונות.

צביעה תעשייתית באבקת פוליאסטר היא צביעה אלקטרוסטאטית בתוך תנור. הצביעה, הנעשית עם מקדם U.V נעשית תוך מתן תשומת-לב לשמירה על איכות הסביבה ומניעת זיהומה. הכוונה והמאמץ לשמור על סביבה נקייה בא, בין השאר, לידי ביטוי בתיאום המוקדם של החברה עם המשרד לאיכות הסביבה ובהיותו של המפעל ‘מפעל ירוק’.

צביעה באבקה איכותית

יתרונות צביעה באבקה:

כל מוצר עשוי מתכת ניתן לצביעה באבקה. צביעה באבקה מקצרת ומייעלת את תהליך הצביעה באופן משמעותי, בשל העדר הצורך לצבוע את המתכת ביותר מאשר שכבה אחת. מתקבלת צביעה איכותית, אחידה, בעלת חזות דקורטיבית מרשימה.

צביעה באבקה יכולה להתבצע בכל מזג אוויר והמוצר הנצבע מוכן לאריזה ולמשלוח מיד עם סיום הצביעה מאחר שלא נדרש זמן לצורך ייבושו. יתרונותה אינם מתמצים רק במראה המוצר הצבוע. היא מעניקה למוצר מעטה קשיח ובתוך כך הופכת אותו לעמיד בפני תהליכי קורוזיה לאורך זמן.
היא מאפשרת לחברה להוציא מפסי הייצור שלה מוצרים צבועים באופן אחיד ומלוטש. בקרת איכות שוטפת ומחמירה בכל שלבי הייצור ובכל המחלקות מהווה ערובה לכך שגם תהליך הצביעה מבוקר ומפוקח כנדרש.

שערים, סורגים, פרגולות ומעקות מתוצרת החברה מצטיינים בגימור ללא פשרות. לא מדובר רק בחזות המרהיבה אלא בהיות המוצרים בטוחים ובטיחותיים לשימוש. שיטת צביעה באבקה מאפשרת בחירה בכל צבע וגוון לפי דרישת הלקוח. כחברה אשר הלקוחות הם בראש מעייניה ולמענם היא אחראית ומחויבת להעניק את המוצרים המשובחים ביותר, טרילידור אינה חוסכת מאמצים ומשאבים לפיתוח מתמיד של טכנולוגיות ייצור וצביעה חדשניות.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך