שערים חשמליים לחניה

שערים חשמליים לחניה היו בעבר סמל סטטוס בבתי העשירים. היום, גם בשל תחושת הבטחון האישי הירודה והעלייה ברמת הפשיעה הכללית, ובעיקר בשל יתרונותיהם הרבים, כמו יעילות ונוחות שימוש לצד מחיר נגיש לכל, הפכו השערים החשמליים למוצר חובה בכל בית כמעט. מומחי השערים של חברת טרלידור, המתמחה בשערים, סורגים, מעקות ופרגולות, מסבירים על השערים החשמליים של הדור החדש.

שער לכל בית

בבתים פרטיים רבים, כמו גם בבנייני מגורים משותפים, בכניסה לחניות של חברות שונות, במפעלים ובחניונים של מבנים ציבוריים, מותקנים בשנים האחרונות שערי כניסה חשמליים. ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים לחניה– שערים שנעים על מסילה הצידה או נפתחים פנימה, גבוהים או נמוכים, צרים או רחבים וכו’, בהתאם לצרכי המקום. לכל בניין פתח שונה לחניה וצרכים אחרים, ובהתאם לכך ניתן להתאים את סוג השער ורוחבו למבנה, לגודל המקום ולשימוש שעתיד להיעשות בשער.

 

שער כנפיים דגם פרופילים

השער לבטחון שלך

כפי שציינו בתחילת המאמר, ולצערנו הרב, תחושת הבטחון האישי שלנו אינה טובה כשהייתה, לא במרחב הציבורי ולא במרחב האישי. רמת הפשיעה עלתה בצורה ניכרת בעשור האחרון, ונראה שהיא עוד עתידה לעלות. התקנת שער לחניה מאפשרת לנו לישון בלי דאגות מפני פריצה או גניבה של הרכב. במקומות מסוימים, בעיקר בחניונים ציבוריים בהם הסיכוי לכך הוא קטן, מסתפקים בשער הרמה שמאפשר כניסה רגלית, והוא קל למדי לשבירה. בחניות של בתים פרטיים, ולאחרונה גם ביותר ויותר בתים משותפים, מתקינים שערים חשמליים נעים, שמאבטחים בצורה טובה יותר את הכניסה לחניה, מונעים גניבה אפשרית של הרכב ומקטינים את מספר האנשים הלא מוכרים שנכנסים לבניין.

שערים חשמליים לחניה סגורים לרווחה

שערים חשמליים לחניה מעניקים הגנה מיטבית על הרכבים החונים במתחמים שבהם הם מותקנים. השערים מסמנים באופן שלא ניתן לטעות בו כי מדובר במתחם פרטי סגור, מוגן ומאובטח. מתחם חנייה המוגן על ידי שער חשמלי הוא המקום הבטוח ביותר עבור רכבכם.

שערים חשמליים לחניה מסמנים באופן בולט את מתחם החנייה כמתחם פרטי. איש לא יעז להחנות את רכבו במקום חנייה שמוגן על ידי שער חשמלי. על פי רוב זה גם לא אפשרי.
השערים החשמליים הם פתרון מצוין להגנת מתחם החנייה בבניין מגורים משותף. השער החשמלי, אשר רק הדיירים המורשים לחנות בו שולטים על מנגנון פתיחתו, מהווה ערובה לכך שהחנייה לא תיתפס על ידי נהגים שאינם מורשים לחנות בו. שערים חשמליים לחניה מהווים שירות קבוע של שמירת מקום מובטח. רכב ששמור בתוך מתחם שמוגן על ידי שער חשמלי מאובטח ומוגן מפני פגיעות ופגעים שונים, לרבות ניסיונות לחבל בו. שערים חשמליים לחניה מוצעים בחומרים שונים ובצבעים נבחרים. הם עשויים להיות חלקים ואטומים או מסורגים.

בחירת הספק לשער שלכם

הבחירה בספק של השער החשמלי שלכם היא קריטית. כדאי ומומלץ להשקיע ברכישת שערים חשמליים לחניה מחברה ותיקה, אמינה ומקצועית בתחום השערים החשמליים. השער החשמלי לחנייה שלכם אמור לשרת אתכם שנים ארוכות, עם מינימום תקלות אפשריות. רכישת שער “מבית טוב” והתקנתו על ידי מומחים, היא מחויבת המציאות. השקיעו עכשיו קצת יותר כדי להימנע מעוגמת נפש, ומהוצאות בלתי נגמרות על תיקונים עתידיים והחלפת שער בעתיד הלא רחוק.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך