שערים חשמליים

בטיחות ויופי

מי בימינו לא רוצה להרגיש בטוח? כולנו שואפים לחיות בשלווה במקום מגורינו או לשהות בבטחה במקום עבודתנו. שערים נועדו כדי לתחום שטח מסויים, והיום השערים הנפוצים בשימוש הם שערים חשמליים. קיימים שערים בעיצובים שונים, בגדלים משתנים ומחומרים המותאמים לצרכים שונים. הם יכולים לשמש אותנו כאמצעי הגנה אמין ונוח לרכב שלנו, לגדר את ביתנו תוך שמירת מראה מעוצב, או לתחום את העסק שלנו בצורה שתעניק ביטחון לכל העובדים. נציגי חברת “טרלידור”, חברה הבינלאומית מובילה בייצור שערים חשמליים, מפרטים על התכונות והיתרונות של שערים אלו.

שער חניה אלומיניום חשמלי

תכונותיהם של שערים חשמליים

שערים חשמליים מיוצרים מאלומיניום שעובר תהליך כימי ונצבעים בתנור בצביעה שנקראת צביעה אלקטרוסטטית. שילוב זה יוצר מוצר איכותי שאינו מחליד. האלומיניום נוא חומר בעל משקל נמוך, חוזק ועמידות גבוהה מול התחמצנות. המשקל הקל יחסית של השערים מאפשר לתפעל אותם בצורה קלה ולייצר שערים במידות גדולות מאוד. המנוע, הצירים וכל החלקים הנעים בשער, מחזיקים מעמד לאורך שנים הודות לכך שהם עשויים מיציקות אלומיניום טהור.

  1. שערים בעלי מראה שקוף יחסית
  2. שערים בעלי מראה
  3. שערים מראה שקוף יחסית
  4. שערים בעלי מראה שקוף

התאמת השער

כשרוצים להתקין שער, חשוב לבדוק את הסביבה שבה הוא הולך להיות מותקן. במידה ומרכיבים שער בכניסה לחנייה או לחניון, יש להתאימו לרוחב הכניסה ולתנאי השטח, ולקחת נתונים אלו בחשבון בעת עבודת ההתקנה. לאלו מאיתנו שאוהבים נוחות, ניתן לבקש להגדיר את פתיחת השער על ידי שלט רחוק או באמצעות הבהוב קצר של איתות הרכב. עיצוב השער הוא מאוד גמיש. ישנם שערים המשלבים זכוכית, שערים אטומים לחלוטין, שערים המשלבים דוגמאות או שערים בעלי מראה שקוף יחסית. הלקוח מרכיב ומזמין את הדוגמא המועדפת עליו. כמו כן, השערים ניתנים להתקנה על פי בחירה בין שער נגרר, שער מתרומם ושער כנפיים.

  • שערים בעלי מראה שקוף יחסית
  • שערים בעלי מראה
  • שערים מראה שקוף יחסית
  • שערים בעלי מראה שקוף

הגנה נוספת

אחוז הפריצות לבתים ולעסקים שונים רק עולה, והדבר מדאיג מאוד. הרצון של כולנו הוא להיות מוגנים ולעסוק בדברים שאנו אוהבים מבלי לפחד מפריצות. מלבד שערים חשמליים, התקנת סורגים גם היא פעולה שמאבטחת את המקום שבו אנו שוהים. ישנה אפשרות להתקין סורגים מתקפלים המאפשרים לפתוח את המקום בשעות הבטוחות ולסגור חזרה בשעות שרוצים למגן את המקום. רק שנצליח להיות מוגנים ושמחים!

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך