שערים לבית לביטחון מרבי

מגוון שערים לבית מאפשר בחירה שתאפשר לכם ליהנות לא רק משקט ומביטחון אלא אף מיופיים של השערים. טרלידור, חברה מקצועית ורבת מוניטין בייצור שערים, גדרות, פרגולות ועוד מציעה לכם מבחר גדול של שערים ובהם: שער כנף ושתי כנפיים, שער נגרר, שער חשמלי עם מנוע, שער דלת ידני.

שערים לבית מוצעים בשילוב חומרים שונים – אלומיניום, מתכת, זכוכית , פרזול, ריקועים ועוד. בבתים רבים מותקנים שערים חשמליים עם מנועים מכאניים או חשמליים, הניתנים לשליטה באמצעות שלט, או ממכונית. הציפיות משער לבית הן גבוהות. השער הוא חומת המגן החיצונית, העיקרית. כאשר – חלילה – שער נפרץ, הדרך אל הבית פתוחה, פרוצה. שערים לבית עשויים ממגוון חומרים ומוצעים בעיצובים שונים,שניתנים לבחירה אישית.

הזמנת שער לבית על פי דרישה מהווה ערובה להתאמה מרבית בין ההיצע לביקוש. לפני ההחלטה על אודות השער לבית חשוב ומומלץ להתייעץ עם המומחים בנושא ייצור שערים לבית והתקנתם. בשיקולים לבחירה יש לקחת בחשבון את הצורך שעליו בא השער לענות, מאפייני הסביבה שבה נמצא הבית, קלות התפעול של פתיחת השער וסגירתו, הצורך בשמירה על חסיון הקוד לפתיחת שער חשמלי, וכמובן –התקציב.

 

שער הייטק צף

שער, שערים
שערים לבית של החברה מיוצרים במפעל, שבו כל תהליכי הייצור מתבצעים במתחם אחד ונתונים לפיקוח ולבקרה מתמידים של אנשי אבטחת איכות. צביעת השערים, המהווה חלק חשוב מהשבחתו ועמידותו, נעשית באופן מוקפד ומקצועי.

שערים לבית הם מוצר שרוכשים אותו למשך שנים רבות. ישנם בתים, אשר בהם מוצב שער כניסה ידני בנוסף לשער חשמלי, אשר פתיחתו חיונית לצורך יציאת מכונית ממתחם הבית וכניסתה אליה, אבל אין הכרח בפתיחתו לצורך כניסה ויציאה של דיירי הבית – אליו וממנו.

טבעי ולגיטימי להשקיע כסף בעיצוב שער הכניסה לבית, היות שהשער הוא המקדם, בראשונה, את פני הבאים אל הבית. בעוד תכליתו וייעודו של שער הוא לספק הגנה מרבית על דיירי הבית, הוא אינו אמור להרתיע אנשים מכניסה אל הבית – גם אם להקשות את הכניסה אליו – אלא מזמין, מכניס אורחים. אין סתירה בין ביטחון ליופי ולכן משלבים ביניהם במבחר שערים מרהיב.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך