שערי פנלים

שער פנלים, כשמו כן הוא – שער המורכב מפנלים. ישנם שני סוגי שערי פנלים עיקריים בשוק – הראשון הוא שערים מתקפלים, חשמליים בדרך כלל, בהם הפנלים מתקפלים כלפי מעלה בעת פתיחת השער. שערים אלה עשויים, לרוב, ממתכת קלה או פלסטיק מחוזק. הסוג השני של שער פנלים הוא שערים המורכבים גם הם  מפנלים, כמובן, אך כאלה שאינם מתקפלים. לעיתים הפנלים הם בעיקר קישוט ויזואלי והשער עשוי מקשה אחת, ולעיתים מדובר בפנלים המחוברים זה לזה. שערים מסוג זה יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, כמו מתכת או עץ, בשילוב זכוכית ועוד.

שער פאנלים אלומיניום

מי אמר שער ולא קיבל
ריבוי הבנייה הפרטית וריבוי החצרות הפרטיות הכוללות חניה הביאו, באופן טבעי, לגידול בביקוש בתחום השערים, בעיקר שערים לחניה אך גם שערים לחצרות באופן כללי. השער הוא התוחם ומפריד בין הציבורי לפרטי, ובשנים האחרונות הוא הפך להכרחי בחצרות בשל ריבוי המכוניות הפרטיות על הכביש. מצוקת החניה הכללית גורמת לא פעם לחסימת חניות פרטיות ואף שימוש בחניה הפרטית על ידי זרים. ובשביל זה יש שער.

 

איך בוחרים שער?
מגוון השערים הקיימים בשוק הוא עצום – שערים ידניים או חשמליים, שערים הנפתחים בהזזה, שערים הנפתחים בדחיפה, שערי-מוט הנפתחים כלפי מעלה (והשימוש בהם רווח בעיקר בחניות של בתים משותפים), שערי כניסה לבית ולחצר, שערי חניה ועוד. שערי פנלים הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות בשימוש בכניסה לחניות פרטיות, כיוון שהם לא רק פרקטיים אלא גם יפים ויזואלית ומגיעים במגוון רחב של אפשרויות עיצוב ותכנון. כדי לדעת איזה סוג שער מתאים לצרכיכם באופן הטוב ביותר, כדאי לפנות לחברה מקצועית, שתוכל לספק ייעוץ, וכן לספק ולהרכיב את השער הנבחר בצורה הטובה ביותר.

 

שערי פנלים זה טרלידור
המוצרים של חברת טרלידור בכלל, ובפרט שערי פנלים, מאופינים בעיצוב ויזואלי חדיש ואופנתי. חברת טרלידור ידועה בהקפדתה על בטיחות המוצרים בכלל ובטיחות השימוש בשערים נעים בפרט,  והשערים המיוצרים על ידי החברה ידועים כשערים בעלי אורך חיים ארוך ועבודה חלקה, שקטה ובטוחה. כמו בשאר מוצרי החברה, גם בתחום השערים החברה אינה מתפשרת על איכות המוצר ורמתו, ומקפידה על מתן שירות מקצועי, אדיב ויעיל.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך