שער חשמלי בכל בניין

היום ניתן למצוא שער חשמלי בכניסה לכל חניה כמעט, בין אם מדובר בבניין פרטי, במוסד ציבורי או בעסק פרטי. הסיבה לכך היא פרקטית וביטחונית כמובן, אך הטכנולוגיה מאפשרת לנו לבחור בין מגוון שערים חשמליים שונים במגוון עיצובים. הצוות המקצועי של חברת טרלידור, החברה המובילה בשערים חשמליים מסביר על בחירת שערים חשמליים.

המבחר

בעבר, הצורך הבטיחותי בשער חשמלי לא היה קיים, ומלבד בבתי עשירים לא היה צורך בשערים. בתהליך הדרגתי וכמעט בלתי מורגש החלה תחושת הבטחון האישי של כולנו להתערער.ככך שעלה הביקוש לשערים חשמליים כך גדל ההיצע, והיום ניתן למצוא מבחר שערים גדול כמו שערי כנף, שערי גלילה, שערים נגררים, שערים עולים ויורדים ועוד.

שער חשמלי נגיש לכל כיס

חלק מהמגמה המבורכת של ההתפתחות הטכנולוגית היא הפיכת השערים החשמליים לנגישים לכל כיס. ומכיוון שהיום בעיקר בני המעמד הבינוני הם יעד לפריצות ולגניבות רכבים, בכל חניה כמעט מותקן שער חשמלי כזה או אחר, המגן על הרכוש של דיירי הבניין או העובדים בו.

שער חניה חשמלי

מה שחשוב בשער חשמלי

בעת רכישת שערים חשמליים צריך לשים לב לכמה דברים, והדבר הראשון שצריך להקפיד עליו הוא שהשער עונה על צרכיכם. אם מדובר, לדוגמא, בחניה בבית דירות משותף או חברה, שער הרמה פשוט יכול להספיק, שכן ייעודו הוא בעיקר למנוע הוצאה של כלי רכב מהחניה שלא על ידי בעליהם. לעומת זאת, אם מדובר בכניסה לחניה פרטית ומהחניה יש כניסה הביתה, סביר להניח שתצטרכו שער מאסיבי יותר, שימנע את הכניסה לחצר וממנה אל הבית פנימה.

הגנה

מכיוון שיעודו של כל שער חשמלי הוא לספק הגנה, כדאי שמעבר למענה על הצרכים הוא יהיה בנוי מחומר חזק, בדרך כלל מתכת כלשהי. שער ההרמה שהזכרנו קודם לכן, נראה פשוט על פניו – זרוע מתכת שעולה ויורדת לפי פקודה ממרכז השליטה. אם שער כזה היה עשוי מעץ, נניח, לא הייתה כל בעיה לפרוץ דרכו עם הרכב הגנוב. לכן, כדאי לוודא שהשער החשמלי שלכם עונה על צרכיכם לא רק מבחינת התפקוד הכללי אלא גם מבחינת החוזק שלו ומידת ההגנה שהוא אכן מספק, מעבר להרתעה הבסיסית שעצם קיומו שם גורם.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך