שער חשמלי לחניה שלך

שער חשמלי לחניה הפך כבר מזמן לאביזר בטיחותי הכרחי בכל בנין ובכניסה לכל חניה. האלימות הגואה והפשע המתרחב, יחד עם אוזלת ידה של המשטרה, מחייבים אותנו, האזרחים, להגן על רכושנו, והתקנת שערים חשמליים היא בגדר חובה ממש עבור כל מי שרוצה למצוא את הרכב שלו במקומו בבוקר. מומחי השערים של חברת טרלידור, חברה בינלאומית מובילה, מסבירים על השערים החשמליים.

קיימים סוגים רבים של שערים חשמליים העיקריים ביניהם הם:

• שערי כנף, הנעים על ציר בדומה לדלת רגילה. השערים מותאמים לגודל הנדרש וניתן למצוא שער חד-כנפי, שער כנף מתקפל, שער דו-כנפי ואף שער דו-כנפי כפול במידת הצורך.

• שערי הזזה, המותקנים על מסילה ונעים לצדדים. המסילה מעניקה לשער יציבות.

• שערים קונזוליים מרחפים, המתאימים כאשר נדרש שער כבד על קרקע שאינה ישרה.

• שערי מחסום, שיש להם מוט אחד החוסם את הכניסה והיציאה מהחניה ונשלט על ידי שלט ייעודי.

שער נגרר לחניה

איך עובד שער חשמלי

השערים החשמליים מופעלים על ידי מנוע, כמובן. שערים קלים או כאלה שאינם דורשים פתיחות וסגירות מרובות יופעלו על ידי מנוע אלקטרו-מכני, ואילו שערים כבדים או כאלה שנפתחים ונסגרים פעמים רבות יופעלו על ידי מנוע הידראולי. כאשר אנו רוכשים שער חשמלי לחניה מחברה מקצועית ואמינה, בעלת שם עולמי בתחום השערים, אנו יכולים להיות בטוחים שהשערים יהיו יציבים, שהם נבנו מהחומרים הטובים ביותר ושאורך חייהם יהיה ארוך.

עיצוב שער חשמלי לחניה שלך

שערים חשמליים יכולים להגיע במגוון עיצובים. כמובן ששערי המוט הפשוטים נשארים תמיד מוט פשוט, אך השערים האחרים יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, להיות צבועים במגוון צבעים ולהגיע במגוון טקסטורות: שערי ברזל או עץ, אטומים או מחוררים, צבעוניים או בגוון טבעי, אתם תבחרו, לפי טעמכם האישי. החברה צריכה לדאוג שהשער המוזמן יהיה הטוב ביותר האפשרי ושההתקנה תיעשה כראוי.

בחירת הספק

בחירת הספק של שער חשמלי לחניה היא קריטית, כאמור, שכן שער חשמלי אינו מוצר שמחליפים תכופות. ודאו שאתם רוכשים שער אצל ספק אמין ומוכר בתחום, שיכול לספק גם התקנה טובה ואיכותית של השער במקומו ומעסיק אנשי מקצוע מנוסים.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך