שערים חשמליים – לסגירה מיטבית

שערים חשמליים – לסגירה מיטבית ולהגנה מרבית

שערים חשמליים מיועדים לסגירת מתחמים במוסדות ציבוריים, במפעלים ובחברות, במתחמי בתים פרטיים, לרבות חניות, ועוד. שערים חשמליים חוצצים ומפרידים בין מרחב ציבורי לבין מרחב פרטי. הם מסמנים בבירור את הקו המפריד בין שני המרחבים ובכך תוחמים אותם. סוגי השערים השונים נובעים מטעמים שונים וגם משיקולי אבטחה וביטחון.

שער חשמלי שנשלט אם על-ידי מפעיל בלחיצת כפתור ואם באמצעות שלט רחוק או קוד מיוחד מאפשר שליטה ובקרה טובים על מי שמבקשים להיכנס אל המתחם שמוצב בו שער. שער חשמלי בחנייה מאפשר לבעלי המכונית להיות שקטים ורגועים מעצם הידיעה כי היא מוגנת ומאובטחת באמצעות השער.

שער חניה

שערים חשמליים רצוי להזמין אצל חברה גדולה ובעלת מוניטין המספקת בתוך זמן מוגדר ומוסכם שערים חשמליים במפרט, בטקסטורה ובצבע מבוקשים. שערים חשמליים עשויים מאלומיניום ומפרופילי אלומיניום אשר בתהליך ייחודי עוברים טיפולי שטח כימיים לחיזוקם ולמניעת קורוזיה ונצבעים בצביעה (אלקטרוסטטית) בתנור.
שערים חשמליים העשויים אלומיניום מאפשרים ללקוחות ליהנות משער שאינו מחליד. משקלו נמוך, חוזקו רב וניתן לעצב אותו בכל טקסטורה משולבת. באמצעות צביעה בצבע נבחר ניתן לשוות לו גוון ה’מתכתב’ עם הסביבה שבה הוא מותקן. שערים חשמליים מוצעים ללקוחות במגוון דקורציות, וניתן, כמובן, להזמינם על-פי מפרט ייחודי ובלעדי לכם.

שערים חשמליים, חזקים, בטיחותיים, איכותיים ויפים. ניתן להזמינם ולקבלם במגוון סוגים, טקסטורות ועיצובים: שערים אטומים עם דוגמאות או בלעדיהן, שערים בעבודת נפחות ופרופילים, שערים משולבי זכוכית ועוד.שערים חשמליים מעניקים תחושה של יוקרה ולא אחת – של הידור. ניתן לשלב בשערי האלומיניום ריקועים מעשה ידי אומן שהוא אמן; סירוג השער בסורגים דקורטיביים או שילוב של זכוכית בו הופכת אותו לשער איכותי יוקרתי ומהודר.

שערים חשמליים רק אצל המומחים בשוק

שערים חשמליים סוגרים באופן איכותי את המתחם שהם מגנים עליו. שערים אטומים, שערים בעבודת נפחות, שערים משולבי זכוכית עם פרופילים ועוד. השערים החשמליים יעילים לסגירת מתחמים בחצרות בתים פרטיים, חניונים ועוד. השער החשמלי תוחם וחוצץ בין מרחבים.

בעולם מתוקן, אידיאלי, מושלם לא היה צורך בשערים, אבל היות שאנחנו לא חיים בעולם כזה אלא בעולם שאנשים נדרשים להגן על עצמם ועל רכושם באמצעים שונים, הופכת הדרישה לשערים לחלק בלתי נפרד מערכת ההגנה שלהם.

אחד היתרונות הברורים של שערים חשמליים הוא היכולת לפתוח אותם מרחוק, ללא ידית, ללא צורך לגשת עד לשער עצמו. מי שבוחרים בשערים החשמליים נדרשים לתחזק אותם היטב, לוודא כי המנגנון החשמלי תקין, כי המסילה משומנת. שער חשמלי של חברת טרלידור המציעה מגוון שערים לכל שימוש הוא שער בטוח.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך