שער כניסה

רושם ראשוני קובע

בעבר, שער כניסה חשמלי לבית נחשב לתענוג יקר, שניתן היה למצוא רק בבתי פאר. כיום, אפשר לתכנן לכל בית שער חשמלי או לבסס תשתית מתאימה ליצירת שער חשמלי אטרקטיבי ומפנק המספק גם ביטחון אישי.

 

שער כניסה לבית - צבע לבן

שער כניסה לביתך הוא המראה הראשון בו נתקל מי שבא מהחוץ לביתך. שער זה אמור לייצג את תפיסת עולמך. האם הוא יהיה מסורג, ויאפשר הצצה אל השביל שמולך אל ביתך, או שהוא יהיה אטום ויגן עליך מפני מבט מהחוץ? האם הוא יהיה כולו עשוי אלומיניום, או שתכסה את חלקו בזכוכית אטומה?

שער כניסה הוא הפתח החיצוני ביותר של הבית, ממנו נכנסים ויוצאים. שער זה מותקן לרוב בשילוב גדר התוחמת את החצר. קיימים מספר סוגי של שערי כניסה ביניהם: שערים ידניים וגם שערים חשמליים.

חברת טרילידור מתמחה בייצור שערים וגדרות. כלקוח תוכל להזמין שער כניסה וגדר לבית, כך שתובטח התאמה מושלמת ביניהם, או שתוכל להזמין שער כניסה לחוד ונתאים אותו לגדר שכבר קיימת בביתך.

את שער הכניסה שנתקין לך, נוכל לצייד בפתיחה ידנית או בפתיחה חשמלית (אינטרקום). תוכל להזמין מאיתנו סוגים שונים של מנגנוני פתיחה לשער: קוליים, הכוללים מצלמה, או כאלה שנפתחים באמצעות שלט רחוק.

חברת טרילידור מתמחה בהקמת שערי כניסה לבתים. השערים של טרילידור עשויים מאלומיניום שמבטיח עוצמה בהגנה מפני פולשים לא רצויים ומהצד השני, השימוש בחומר מעניק אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות כמעט.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך