מעוניינים להזמין שערים מאלומיניום לבית פרטי? קבלו כמה טיפים

בשנים האחרונות הפכו שערי הכניסה לבתים פרטיים למרכיב בלתי נפרד מהעיצוב הכללי ומושקעת בהם מחשבה רבה. אם בעבר נהגו להסתפק בשערים מברזל פשוטים וסטנדרטיים, שהרי במרוצת הזמן חל שינוי בולט במגמה וכיום נחשבים השערים מאלומיניום למוצר במוביל בשוק ולא בכדי.

המומחים מבית קבוצת טרלידור מסבירים שרבים מעדיפים שער מאלומיניום על פני מתכות אחרות מהסיבה שהאלומיניום זול ומבריק יותר בהשוואה אליהן ומצופה בחומר המונע קורוזיה, מה שמקנה לו עמידות לאורך זמן.

כמו כן, אלומיניום מוגדר כמתכת קלה, גמישה ונוחה לעיבוד. הודות לתכונות הללו ניתן לעצב את השערים מאלומיניום במגוון עיצובים שונים בהתאמה אישית. מעבר לכול אלו, קיים שיקול מרכזי נוסף והוא היעדר הצורך בתחזוקה.

 

שער לחניה

היעדר הצורך בתחזוקה שוטפת

להבדיל משערי הברזל והעץ, שערים מאלומיניום כמעט ואינו דורש תחזוקה שוטפת, שכן מדובר במתכת שאינה מחלידה ואינה נשחקת, מה שחוסך את הצורך ברכישת חומרים נוגדי קורוזיה והכורח שבעבודות הליטוש והצביעה, כך שלאורך זמן מסתכם שער האלומיניום כמוצר החסכוני והמשתלם ביותר. לעניין זה, חשוב להבהיר ששערי העץ ניחנים, אמנם, ביופי כפרי ואותנטי ומקרינים חמימות ביתית אל הסביבה.

ואולם, מעצם היותו חומר אורגני דורש העץ תחזוקה מתמדת למניעת בלאי מואץ ולהגנה מפני תנאי מזג האוויר ומזיקים שונים. מאחר ושער הכניסה הנו האלמנט הראשון אליו נחשפים אנשים בהגיעם אל הבית, הוא מהווה כמעין כרטיס ביקור. לפיכך, ראוי להשקיע בו מחשבה רבה בכל הנוגע לחומרים, העיצוב והצבעים.

כללי ברזל לבחירת שער כניסה לבית

יחד עם זאת, מבית קבוצת טרלידור מדגישים שבין אם בוחרים בשער מאלומיניום או בכול שער אחר, חשוב להקפיד על מספר כללים בסיסיים. ככלל, מומלץ לתכנן את שער הכניס הכבר בשלבי הבנייה הראשונים של הבית, ובפרט אם משלבים בשער מערכות חשמליות. התכנון המקדים מאפשר היערכות נכונה בכל הקשור לתשתיות ותעלות החשמל והתקשורת וחיסכון במשאבים.

כיום כוללים השערים מערכות חשמליות מורכבות, החל ממצלמות ומערכות אזעקה ועד למערכות אינטרקום, תאורה ומנגנונים לפתיחה וסגירה בשלט רחוק, פרטים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעת פגישת הייעוץ. כמו כן, על מנת להבטיח שהשער אכן בטוח לשימוש והוא תוכנן, יוצר והותקן כנדרש, חשוב לבצע את ההזמנה בחברה ידועה ואמינה, המספקת מוצרים העומדים בתקן, שירות מקצועי ואחריות.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך